داج چارجر اسطوره‌ای در تاریخچه خودروهای ماسل

محمد انصافی۱۳۹۸/۰۳/۲۱ ۱۲:۴۲:۲۵ 0

در این مطلب به تاریخچه داج چارجر، نسلهای‌ آن و مقام‌هایی که در مسابقات نسکار بدست آورده و نمونه‌های موجود داج چارجر در ایران خواهیم پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری سبقت آزاد، در سال 1966 تولید چارجر بر روی پلتفرم بدنه متوسط کرنت آغاز شد. قیمت پایه برای این مدل 3122 دلار بود که موتور استاندارد 318 اینچ مکعبی را به همراه داشت. اما خریداران معمولا موتور 383 را ترجیح می‌دادند. 
دو مدل موتور 361 و مدل فوق العاده HEMI 426 نیز بر روی این خودرو قابل سفارش بودند که مدل HEMI به مبلغ 1000 دلار بیشتر قیمت داشت که به واسطه مبلغ آن تنها 468 دستگاه از آن تولید شد.

داج چارجر اسطوره‌ای در تاریخچه خودروهای ماسل

با توجه به موفقیت چارجر در آن سال در مدل 1967 تغییرات داخلی کمی مثل تغییر در کنسول خودرو اتفاق افتاد و مدل 67 با دو موتور جدید 440 مگنام و 383 با کاربراتور دو دهانه قابل سفارش بود.
در سال 1968 اکیپی از طراحان ارشد کمپانی dodge به سرپرستی ریچارد سیاس دست به طراحی مدل افسانه‌ای 68 زدند. این محصول با پلتفرم بی بادی تا سال 1970 با تغییراتی جزئی در جلو و عقب خودرو ارائه شد. 

بد نیست حالا که صحبت از این سه مدل افسانه‌ای شد گریزی به مسابقات نسکار و حضور طلایی این افسانه‌ها بزنیم. کرایسلر برای برتری بر فورد  در پیست نسکار با افزودن یک دماغه انقلابی، تغییر فرم شیشه عقب و افزودن باله‌ها دو نماینده اصلی خود یعنی داج چارجر و پلیموث رودرانر را به دو اسلحه مخوف بدل کرد.
این دو که به سربازان بالدار معروف شدند توانستند در دو فصل 1969 و 1970 به راحتی پیروز میدان شوند و رانندگانی همچون ریچارد پتی را به شهرتی اسطوره‌ای برسانند.
چارجر دیتونا اما به دلایلی از برادر خود مشهورتر شد. اول از همه این که این خودرو اولین اتومبیلی بود که در مسابقات نسکار توانست به سرعتی بیش از 200 مایل در ساعت (330 کیلومتر در ساعت) برسد.
دوم این که تنها 503 دستگاه از آن برای عرضه به خیابان تولید شد (که یک نمونه نارنجی رنگ از دیتونا مدل 1969 به ایران راه پیدا کرد) این در حالیست که در حدود 4 برابر این تعداد از پلیموث سوپربرد تا سال 1970 وارد خیابان‌ها شد. اما در نمونه‌های خیابانی دو پیشرانه 440 اینچ مکعبی مگنام و 426 اینچ مکعبی HEMI قابل سفارش بودند که دومی با توجه به عرضه محدود بسیار خاص و ارزشمند است.

داج چارجر اسطوره‌ای در تاریخچه خودروهای ماسل

در پایان فصل 1970، پس از کش و قوس‌های فراوان، از حضور دیتونا و سوپربرد در مسابقات جلوگیری شد تا عرصه رقابت برای مبارزه سایرین باز شود.

داج چارجر اسطوره‌ای در تاریخچه خودروهای ماسل
داج چارجر اسطوره‌ای در تاریخچه خودروهای ماسل

با آغاز دوران بحران سوخت و به‌دنبال آن رکود بازار خودروهای پرقدرت آمریکایی، نسل سوم چارجر با طراحی بدنه‌ و کابین جدید از راه رسید. جلوپنجره‌ی دوگانه هنوز هم همراه چارجر بود؛ اما چراغ‌های مخفی‌شونده درکنار برجستگی کاپوت و باله‌ی عقب به‌عنوان آپشن عرضه شدند.
به‌دلیل مصرف سوخت زیاد، تنها 63 دستگاه از مدل 1971 چارجر R/T با پیشرانه‌ 426 همی تولید شد. علاوه‌ براین، در سال 1971 تنها 39 عدد چارجر سوپر بی که دارای موتور 340 مگنوم و گیرباکس دستی بود ساخته شد و تنها یک نمونه از آن تعداد به رنگ زرد بود که این نمونه بسیار خاص در ایران و در شهر شیراز است که حتی نام مالک آن نیز در سایت رسمی سوپر بی ثبت شده است.

داج چارجر اسطوره‌ای در تاریخچه خودروهای ماسل

با تنظیم قوانین جدید آلایندگی در آمریکا، نهایت قدرت خروجی از پیشرانه‌های هشت سیلندر وی شکل به شش سیلندر خطی کاهش یافت. در دو سال پایانی نسل سوم چارجر، ابعاد بدنه کمی بزرگ‌تر شد و طراحی جلوپنجره و چراغ عقب تغییر کرد. چارجر 1973 پرفروش‌ترین مدل نسل سوم بود تا با پایان عمر خودروهای عضلانی آمریکایی کلاسیک، چارجر به کلاس دیگری وارد شود.

داج چارجر اسطوره‌ای در تاریخچه خودروهای ماسل

در اواسط دهه‌ی 1970، کلاس خودروهای کوپه و کروک لوکس انتخاب اول دیترویت شد. بنابراین، چارجر هم برای دورماندن از بحران سوخت و جریان تلف‌شدن خودروهای عضلانی، راحتی و لوکس‌بودن را جایگزین پیشرانه‌های قدرتمند کرد. سال 1975 هر دو مدل چارجر و کرایسلر کوردوبا (Cordoba) براساس پلتفرم B تولید شدند. که نمونه‌هایی از این مدل ها در گوشه و کنارهای شهرهای ایران قابل مشاهده هستند.

داج چارجر اسطوره‌ای در تاریخچه خودروهای ماسل
داج چارجر اسطوره‌ای در تاریخچه خودروهای ماسل
داج چارجر اسطوره‌ای در تاریخچه خودروهای ماسل
داج چارجر اسطوره‌ای در تاریخچه خودروهای ماسل

چارجر انواع نسخه‌های پرطرفدار گذشته را کنار گذاشت و فقط در مدل SE با پیشرانه‌های 5.2 و 5.9 و 6.6 لیتری V8 با نهایت قدرت 190 اسب‌بخار و سرعت 192 کیلومتربرساعت فروخته شد. پس از فروش 30000 دستگاه در سال 1975، مدل 1976 چارجر با چهار نسخه‌ استاندارد، اسپرت، SE و دِیتونا عرضه شد. نسخه‌های استاندارد و اسپرت با SE و دِیتونا تفاوت داشتند و درحقیقت، همان مدل 1975 دوج کرونت دودر با پیشرانه‌ی 3.7 لیتری بودند. به‌لطف بازگشت کد دِیتونا، چارجر در سال 1976 بیش از 65000 مشتری پیدا کرد. فروش آخرین چارجر براساس پلتفرم B بسیار کاهش یافت؛ به‌طوری‌که در سال 1978 کمتر از 3000 از این مدل تولید شد.
پس از چند سال استراحت، سرانجام نسل پنجم چارجر بسیار متفاوت‌تر از گذشته رونمایی شد. چارجر 1981 حالا هاچ‌بک دیفرانسیل‌جلو با پیشرانه 4 سیلندر خطی بود که براساس پلتفرم L کرایسلر تولید شده بود. چارجر دراصل، نسخه‌ پرفرمنس هاچ‌بک دوج Omni 024 بود. نسخه‌ چارجر با دریچه‌‌ی هواکاپوت، تجهیزات اضافی، اسپویلر عقب و طرح Charger 2.2 از Omni 024 استاندارد متمایز می‌‎شد. این مدل از پیشرانه‌ 4 سیلندر 2.2 لیتری با قدرت 94 اسب‌بخار و نهایت سرعت 167 کیلومتر بر ساعت استفاده می‌کرد. بازگشت چارجر پس از چند سال غیبت در قالب مدل هاچ‌بک برای بسیاری از طرفداران پذیرفتنی نبود؛ اما تولید هاچ‌بک در دهه‌ 1980 برای دوج ضروری بود تا نام چارجر را زنده نگه دارد.
شلبی برای آخرین سال تولید چارجر هاچ‌بک برنامه‌‌ی ویژه‌ای داشت. او حدود 1000 دستگاه از مدل 1978 چارجر را دراختیار گرفت تا نسخه‌‌های ویژه‌‌ی موسوم به GLH و GLHS را تولید کند که از سرواژه‌های عبارت Goes Like Hell به‌معنی «فوق‌العاده پرسرعت» نام‌گذاری شده بودند. این دو مدل خاص، تنها با رنگ سیاه و نشان Shelby به‎جای Dodge عرضه شدند.

داج چارجر اسطوره‌ای در تاریخچه خودروهای ماسل

مدیران ارشد دوج و کرایسلر برای تولید مدلی تمام‌ عیار از چارچر زمان زیادی طلب کردند تا سرانجام نسل ششم این مدل به‌عنوان خودرو پرقدرت آمریکایی در کلاس سدان بزرگ تولید شود.
پس از گذر از دوران سخت و در اواسط دهه‌ 2000، نسل جدید دوج چارجر براساس پلتفرم LX کرایسلر مشابه لانچیا Thema و کرایسلر 300 ساخته شد. نسل ششم چارجر حالا سدانی بزرگ با پیشرانه‌های V6 و V8 بود که هر دو سیستم انتقال قدرت محورعقب و تمام‌چرخ محرک را دراختیار داشت. نسخه‌های مختلف چارجر 2006 تا 2010 از پیشرانه‌های 6 سیلندر کرایسلر و 8 سیلندر HEMI استفاده می‌کردند. که نمونه‌هایی از آنها با پلاک‌های متفرقه و غیر ملی مثل عبور موقت یا پلاک مناطق آزاد در سطح کشور دیده می‌شوند. قدرتمندترین نسخه از چارجر نسل ششم مدل SRT-8 بود که از پیشرانه‌ 8 سیلندر V شکل 6.1 لیتری HEMI با 425 اسب‌بخار قدرت و 570 نیوتن‌متر گشتاور می‌گرفت. چارجر SRT-8 به جعبه‌دنده‌ی 5 سرعته‌ی اتوماتیک مجهز بود و در زمانی حدود 5 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت می‌رسید.
در طول 5 سال تولید نسل ششم چارجر، بزرگ‌ترین تغییرات شامل تزیین‌های بدنه و چراغ‌ها و فضای داخلی در مدل‌های 2008 و 2009 رخ داد. نسل ششم دوج چارجر در کلاس‌های مختلف مسابقات نسکار هم شرکت کرد و سرانجام از سال 2013، این رقابت‌ها را کنار گذاشت.
در سال 2011، چارجر با تغییرات ظاهری نه‌چندان زیاد، اما پلتفرم جدید LD کرایسلر رونمایی شد. چارجر 2011 به‌‌ویژه در نمای جانبی و عقب با تمرکز مستقیم به مدل‌های قدیمی دهه‌ی 1970 طراحی شده بود. دریچه‌های هوای جانبی جدید، چراغ‌های جلو با طراحی مدرن‌، جلوپنجره‌ تهاجمی، خطوط بدنه‌ی مشخص‌تر و بازطراحی کامل چرغ‌های عقب از ویژگی‌های مهم ظاهر بیرونی چارجر 2011 است. همراه تغییرات ظاهری جدید چارجر هفتم به پیشرانه‌ی V6 جدید کرایسلر با کد Pentastar و همچنین نمونه‌ی 3.5 لیتری High-Output هم مجهز شد. نسخه‌ی R/T نیز در اولین سال تولید با مشخصاتی چون پیشرانه‌ی 8 سیلندر Vشکل 5.7 لیتری هِمی، 370 اسب‌بخار قدرت، رینگ‌های 20 اینچی، نهایت سرعت 240 کیلومتر بر ساعت و زمان کمتر از 5.5 ثانیه در آزمایش سرعت صفر تا 100 کیلومتربرساعت فروخته شد.

داج چارجر اسطوره‌ای در تاریخچه خودروهای ماسل
داج چارجر اسطوره‌ای در تاریخچه خودروهای ماسل
داج چارجر اسطوره‌ای در تاریخچه خودروهای ماسل

مدل 2012 از پیشرانه‌ V8 هِمی با حجم 6.4 لیتر، ۴۷۰ اسب‌بخار قدرت، جعبه‌دنده‌ی 5 سرعته‌ی خودکار، ترمزهای چهار پیستونی برمبو و سیستم تعلیق فعال استفاده می‌کرد. SRT-8 با نهایت سرعت 282 کیلومتر بر ساعت در زمان 4.5 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت می‌رسید. در سال 2014 در نمایشگاه خودرو نیویورک فیس‌لیفت این مدل رونمایی شد. چارجر 2015 در جلوپنجره و چراغ‌های جلو و نمای رو‌به‌رو کاملا تغییر کرد.  برای تولید فیس‌لیفت، از طراحی چارجر 1969 الهام گرفته‌ شده است. برای نمایش هرچه‌بهتر مدل جدید، نسخه‌ی R/T چارجر دوباره احیا شد. این نسخه از پیشرانه‌ی هِمی V6 با حجم 5.7 لیتر و قدرت 370 اسب‌بخار بهره می‌برد. از سال 2015 تابه‌امروز، چند نسخه و آپشن ارتقای قوای فنی (مثل نسخه‌ی R/T Scat Pack) به چارجر هفتم اضافه شده؛ اما بزرگ‌ترین و برجسته‌ترین تمام این نسخه‌ها، عرضه‌ی مدل SRT Hellcat است. قدرتمندترین نسخه از نسل هفتم دوج چارجر با نهایت سرعت 328 کیلومتربرساعت و زمان 11 ثانیه در دِرَگ 400 متری، به پیشرانه‌ی ۸ سیلندر Vشکل ۶.۲ لیتری هِمی، سوپرشارژر ۲.۴ لیتری، ۷۰۷ اسب‌بخار قدرت و ترمزهای ۶ پیستونی برمبو مجهز شده است. دوج چارجر SRT Hellcat که هم‌اکنون قدرتمندترین سدان تولیدی کارخانه‌ای جهان است، برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتربرساعت فقط به ۳.۸ ثانیه زمان نیاز دارد.

داج چارجر اسطوره‌ای در تاریخچه خودروهای ماسل

فیلم نسل‌های مختلف دوج چارجر

 favorite_border 9
loyalty 
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade فیلم تست و بررسی فیدلیتی بهمن خودرو
grade تست رانندگی بی ام و M340i مدل 2020
grade بی ام و M5 CS مدل 2022
grade شرایط جدید فروش محصولات کرمان موتور اعلام شد
grade فروختن لندکروز 2022 ممنوع شد!
grade اطلاعیه پلیس درباره جریمه 1 میلیون تومانی خودروهای غیربومی
grade تعویق زمان فروش خودرو فیدلیتی بهمن موتور
grade مخدوش کردن پلاک خودرو جرم است و زندان دارد
grade فروش مرحله دوم فیدلیتی در پنجم مرداد ماه
grade اعلام طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - تیر 1400 (مرحله دوم)
grade وعده عرضه خودروهای جدید از سوی دو خودروساز بزرگ
grade بلاتکلیفی 2249 خودرو در گمرک
grade آغاز طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو - تیر 1400
grade طرح جدید فروش فوری و پیش فروش خودرو کوییک R - تیر 1400
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله هجدهم
grade مالیات جدید خودرو چگونه محاسبه می‌شود؟
grade راهنمای خرید خودرو کارکرده
grade تحول در شیوه نام‌گذاری خودرو
grade فروش قطعات استوک ممنوع است
grade تعطیلات تابستانی خودروسازان آغاز شد
grade برترین خودروهای 2021
grade رشد 9.5 درصدی تولید خودرو در بهار 1400
grade رشد تولید بهاری خودروسازان خصوصی
grade مرز بین رویا و واقعیت در تولید خودروی ارزان
grade تولید بالغ بر 9000 خودرو ناقص در بهار امسال
grade شاخص «معاینه فنی» برای سن فرسودگی قابل اطمینان نیست
grade ایران‌خودرو برای نوسازی تاکسی‌ها اعلام آمادگی کرد
grade ادارات تهران و البرز از فردا تا یکشنبه هفته‌آینده تعطیل شد
grade زیاد روشن بودن خودرو در حال خلاص به موتور لطمه میزند؟
grade مرسدس بنز تمام برقی می شود!
grade 10 خودروی برقی با بیشترین پیمایش
grade فروش فوق العاده خودروسازان متوقف شده است
grade 140 هزار خودرو انبار شده است
grade اطلاعیه ناجا در خصوص خرید و فروش وکالتنامه ای خودرو
grade نامه رئیس سازمان بورس احتمال بورسی شدن خودرو را بیشتر کرد
grade فیلم بررسی دیگنیتی پرایم گروه بهمن
grade فیلم تست و بررسی پیکاپ جک t8 کرمان موتور
grade جی ام سی S350، محصول میلیاردی جدید ریگان خودرو
grade وقتی به جای نیسان با کارکرد یک میلیون مایل بهت نیسان صفر مجانی میدن!
grade تست رانندگی مرسدس بنز یونیماگ یو 4000
grade فرمول یک 'سبز' می‌شود؟
grade کراس جدید سایپا رونمایی شد
grade مقایسه لیفان X60 اتوماتیک و چانگان CS35 اتوماتیک
grade مسابقات فرمول 1 گرندپری انگلستان (سیلواستون 2020)
grade Road Zipper، ماشین انتقال موانع بتونی در مسیرها
grade رنو مگان ای ویژن، چشم اندازی از محصولات برقی آینده رنو
grade نسل جدید نیسان ماکسیما تمام الکتریکی خواهد بود
grade رم TRX 1500 مدل 2021، قدرتمندترین پیکاپ جهان
grade بوگاتی چنتودیچی، هدیه گران قیمت رونالدو به خودش
grade جیپ گلادیاتور 6x6 مدل 2020، هیولا شش چرخ جیپ
grade مقایسه وانت آریسان و تندر پیکاپ
grade سه چرخه برقی Iris eTrike
grade بهترین خودروهای کوپه های 2020
grade هیوندای النترا تیپ N Line مدل 2021، سدان جدید هیوندای
grade همه چیز درباره کوییک GR محصول جدید سایپا
grade مفهوم فیس لیفت در خودروسازان ایران و جهان
grade مرسدس بنز AMG جی 63 Inkas، شاسی بلند لوکس ضد گلوگه
grade مشخصات فنی و امکانات ساینا آپشنال مشخص شد
grade نوآوری ‌های دنیای موتورسیکلت ‌ها
grade سیستم هشدار دهنده‌ای برای جلوگیری از جاماندن کودک در خودرو
grade مسابقات فرمول یک گرندپری اسپانیا (بارسلونا 2020)
grade همه چیز در مورد آیرودینامیک خودرو
grade سیر تا پیاز موتورهای TGDI
grade بدون دردسر و با اطمینان خودروی خود را بفروشید
grade اجاره خودرو در عید نوروز | عید امسال را با خودروهای لوکس خوش بگذرانید
grade فیلم تست و بررسی فیدلیتی بهمن خودرو
grade خودروهای هاچبک با قدرت بیشتر از 300 اسب بخار
grade مرسدس بنز سی کلاس مدل 2022 معرفی شد
grade مک لارن آرتورا مدل 2022، اولین ابرخودرو پلاگین هیبریدی تاریخ مک لارن
grade اجاره خودرو خدمتی خاص و فوق العاده کاربردی در ایام نوروز
grade فیدلیتی یک خودروی لوکس و خانوادگی با امکانات منحصر به فرد
grade جک iEVA50, نسخه الکتریکی JAC J5
grade راهکار جک اس ۵ جدید برای کاهش مصرف سوخت
grade افتتاح پیشرفته‌ترین کارخانه تولید موتورهای پرقدرت و کم مصرف یورو 6
grade ثبت رکوردهای تحسین برانگیز توسط محصول جدید کیا موتورز
grade مزایای استفاده از فرمان برقی در خودروها
grade تویوتا لونار کروزر، خودرو ماه پیما تویوتا
grade S-A1 تاکسی هوایی هیوندای اوبر
grade مقایسه کامل گیربکس اتوماتیک با CVT
grade رونمایی مپنا از اتوبوس برقی ایرانی در مشهد
grade آئودی ای ترون جی تی 2022، رقیب سرسخت پورشه تایکان
grade رانا پلاس جدید رو نبینی از کفت رفته! + فیلم
grade قیمت رپورتاژ آگهی درمقایسه با سایر روش های سئو سایت و تبلیغات آنلاین
grade معرفی انواع ترموستات خودرو همراه با توضیح عملکرد آن ها
grade علت ترکیدن تایر حین رانندگی چیست؟
grade چری برند متفاوت چینی
grade آموزش شستن کفپوش خودرو
grade بهترین مدل های فراری در تاریخ
grade مراحل ساخت یک پیست مسابقه اتومبیلرانی
grade فرق اسب بخار با کیلو وات در خودروهای برقی
grade معرفی نمایندگی زیرووات، آاگ و کنوود
grade کمیاب ترین محصولات تاریخ پورشه
grade دانگ فنگ ix5 (دیگنیتی)، شاسی بلند جدید چینی بهمن موتور
grade همه چیز در مورد اسب بخار در دنیای خودرو
grade لاستیک جدید را روی چرخ عقب بندازیم یا جلو؟
grade نحوه عملکرد دوربین‌های چراغ راهنما
grade جک ایکس 7 مدل 2020، بزودی در بازار ایران
grade لامبورگینی، خلق یک اثر هنری از فولاد سخت!
grade لامبورگینی و شیائومی خودروی کارتینگ الکتریکی می‌سازند
grade مقایسه سه خودروی شاسی بلند جمع و جور چینی: هایما اس 7، جک اس 5 و تیگو 5 اسپرت
grade چگونه بفهمیم عمر باتری خودرو رو به اتمام است؟
grade زمزمه های ورود محصولات فیات به ایران، از حرف تا عمل
grade احتمال حضور جک A5 زیباترین سدان JAC در ایران
grade نسل جدید ال نود، داچیا لوگان 2021 رونمایی شد
grade تاریخچه شرکت خودروسازی بی ام و
grade پژو 207 پانوراما با یک موتور جدید به بازار می‌آید
grade لوازم یدکی پژو چقدر گران شده است؟
grade مقایسه کیا اپتیما 2017 با رنو تالیسمان 2017
grade بهتر است با بنزین انتهای باک حرکت نکنیم
grade معروفترین کلکسیونرهای خودرو در دنیا
grade از روشن نشدن تارا تا خفن بودن پژو 206
grade مشخصات کیا ریو سایپا و سرنوشت آن در ایران
grade ایرانخودرو ‌قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک را اعلام کرد
grade مشخصات فنی و آپشن های رفاهی تارا محصول جدید ایران خودرو K132
grade پیوند خودروسازان و قطعه سازان
grade بی ام و M5 CS مدل 2022، قدرتمندترین بی ام و M تاریخ
grade پژو 508 PSE مدل 2021، قدرتمندترین خودرو جاده ای تاریخ پژو
grade کمپانی سونی با معرفی خودروی ویژن اس به جمع خودروسازان پیوست
grade جنرال موتورز هامر مدل 2022، بازگشت پادشاه با 1000 اسب بخار
grade مازراتی MC20 مدل 2021، قدرتمندترین خودرو شش سیلندر دنیا
grade خودروسازان در بازی مافیا
grade کراس اوور زوتی T600 رقیبی برای هاوال h2 ، چری تیگو 5 ، جک اس 5 و هایما اس 7
grade مرسدس بنز S کلاس مدل 2021، تعریف نوین لوکس بودن
grade تسلا مدل اس فیس لیفت 2021 معرفی شد
grade چری آریزو استار، کانسپت جذاب چینی
grade لامبورگینی SC20 مدل 2021، موشک بدون سقف لامبورگینی
grade با 300 میلیون چه خودرو چینی بخریم؟!
grade با پادشاه جدید سرعت جهان آشنا شوید، SSC تواتارا
grade آش جدید گروه بهمن برای مشتریان
grade فیلم بررسی داچیا لوگان مدل 2021
grade واکنش مدیرعامل ولوو به بنز مایلر زرد
grade فولکس واگن Touareg R
grade ماجرای پیرزنی که 700 تا پورشه را مثل نخود و لوبیا وارد کرد + فیلم
grade همه چیز در مورد Jetour، برند لوکس چری
grade گلایه مردم از شرط عدم پلاک فعال در خانواده
grade دستورالعمل قیمت‌گذاری 5 محصول جدید ایران خودرو ابلاغ شد
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 20 شهریور 99
grade جنسیس جی وی 70 مدل 2022، رقیب جدید شاسی بلندهای لوکس آلمانی
grade مرسدس بنز میباخ اس کلاس مدل 2021، نهایت لوکس بودن یک خودرو
grade پر شتاب ترین پیکاپ های دنیا در سال 2020
grade 6 خودروی جذاب سال 2020
grade هنسی ونوم اف 5 مدل 2021، ابرخودرو 1800 اسب بخاری آمریکایی
grade امکانات و مشخصات فنی جک T8 کرمان موتور مشخص شد
grade مشخصات خودرو تمام برقی EK1 جدید ترین محصول کارمانیا
grade فیلم مشخصات هامر الکتریکی جدید
grade جانشین پراید از آلمان می‌آید؟ | نسل جدید مرسدس بنز اس کلاس هیبرید 2021
grade قیمت رسمی پژو 207 پانوراما مشخص شد
grade جشن 50 سالگی پنج نسل سری XJ جگوار
grade لامبورگینی هوراکان STO مدل 2021، خشمگین ترین نسخه هوراکان
grade جنگ ستارگان خودروهای داخلی
grade پژو 207 پانوراما قیمت خورد
grade قیمت خودرو‌های ایران خودرو امروز دوشنبه 10 شهریور 99 + جدول
grade کادیلاک لایریک مدل 2023، محصول الکتریکی کادیلاک از آینده
grade بوگاتی بولاید معرفی شد، ابرخودرو مسابقه ای 1825 اسب بخاری
grade بهترین چراغ قوه های مخصوص خودرو
grade فراری SF90 اسپایدر مدل 2021، ابرخودرو بدون سقف ایتالیایی
grade تولید اولین بی ‌ام ‌و هیدروژنی
grade عرضه 43 هزار خودرو به بازار طی هفته‌های آینده
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق ‌العاده
grade نیسان وانت با موتور جدید می آید؟
grade بالاخره پایان نیسان آبی فرا رسید
grade خبر بد برای دوست داران فورد برانکو !
grade باکیفیت و بی‌کیفیت‌ترین خودروهای داخلی معرفی شدند
grade قیمت جدید انواع لاستیک خارجی در بازار 29 شهریور 99
grade بزرگترین اتفاقات صنعت خودرو در سال 2020
grade فیلم بررسی شاسی بلند جنسیس GV70
grade محبوب ترین رنگ خودرو در بین مردم دنیا
grade مرسدس بنز کلاسیک 170V با اتاق W136
grade نوبت ‌دهی اینترنتی تعویض پلاک در سراسر کشور از اوایل پاییز
grade پاجرو در آستانه پیوستن به تاریخ
grade بی ام و iX مدل 2022، پرچمدار الکتریکی باوارایی ها رونمایی شد
grade رنو قاجار؛ شاهزاده قاجاری اصیل
grade فیلم بررسی پژو 508 PSE قدرتمندترین خودرو جاده ای تاریخ پژو
grade فیلم بررسی مرسدس بنز میباخ اس کلاس 2021
grade برابوس راکت 900، موشک 900 اسب بخاری برابوس
grade جدیدترین گزارش کیفیت خودروهای داخلی/ تولید خودروهای پرتیراژ با سطح کیفی 3 ستاره
grade بازار داغ دلالی
grade قیمت جدید تمامی لاستیک های خودرو سواری ساخت کره
grade رضوانی هرکول 6x6 مدل 2020، هرکول ایرانی وارد می شود
grade وزیر صمت مشخص شد
grade مقایسه دو خودروی کراس اوور اسپرت لوکس؛ بی ام و X3 و ولوو XC60
grade ماجرای فراری ترامپ و مهریه ملانیا
grade رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور:اتخاذ راهكار موقت برای خودروهای فاقد استانداردهای تکمیلی و زيست محيطی
grade فیلم بررسی فولکس واگن گلف آر مدل 2022 قدرتمند‌ترین گلف تاریخ
grade مجلس آماده رسیدگی به تخلفات خودروسازان
grade زمان قرعه کشی هشتمین مرحله فروش فوق‌العاده ایران‌ خودرو
grade برای واردات خودرو گلنار به دلت نمال!
grade احتمال ریزش قیمت کدام خودروها وجود دارد؟
grade تیوولی‌های 553 میلیونی
grade سریعترین شاسی بلند های دنیا در سال 2020
grade ورود قطب سوم خودروسازی؟
grade فولکس واگن آی دی 4 مدل 2021، شاسی بلند الکتریکی فولکس واگن
grade مقصر آلودگی هوا مازوت یا اگزوز خاور ؟
grade بررسی کلی محصولات کیا، معایب و مزایای مشترک
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - آبان 99
grade شوک نرخ مصوب به بازار خودرو
grade شروط پیش فروش خودرو؛ بی ماشینی شرط ثبت نام ماشین
grade هفتمین قرعه‌کشی عرضه محصولات سایپا انجام شد
grade آخرین گزارش ارزیابی کیفی خودروهای کشور: تولید 5 خودرو سواری با چهار ستاره
grade طرح تبدیل حواله خودرو وانت آریسان به سایر محصولات
grade تنها نمایشگاه خودروی امسال در پکن
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خودرو اچ سی کراس - مرداد 99
grade ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو آغاز شد
grade ریزش قیمت در بازار خودرو
grade ماشین‌های کنترلی هم قیمت ماشین های واقعی!
grade فیلم بررسی رضوانی هرکول پیکاپ 6×6
grade جیپ گرند واگونیر مدل 2020 کانسپت، بازگشتی رویایی پس از 30 سال
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - شهریور 99
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو اعلام شد - 29 آبان 99
grade خودرو رانا پلاس از مهرماه امسال به بازار می‌آید
grade هفتادمین سالگرد فرمول یک
grade Laffite X-Road؛ اولین خودروی سوپراسپرت آفرود همه جا رو
grade تولید انبوه موتور XU پلاس تا پایان امسال
grade نوبت‌دهی اینترنتی شماره‌گذاری خودرو در 15 استان دیگر
grade مک لارن سابر (Sabre)، قدرتمندترین محصول غیر هیبریدی تاریخ مک لارن
grade موتورسیکلت بی ام و با طرح وسپا معرفی شد
grade فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه رانا پلاس و سورن پلاس
grade هیوندای توسان مدل 2022، شاسی بلند جدید و مدرن هیوندای
grade نیسان ماکسیما مدل 2021، بزرگداشت 40 سالگی این محبوب بازار ایران
grade شرایط جدید فروش 9 محصول سایپا اعلام شد
grade شرایط جدید فروش فوری پنج محصول ایران خودرو اعلام شد
grade کاهش قیمت خودروها در بازار سرعت بیشتری گرفت
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 9 آذر 99
grade قیمت سایپا شاهین مشخص شد
grade قیمت گذاری دنا پلاس توربو اتوماتیک در آستانه تصویب
grade قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات MVM و چری اعلام شد
grade تولید انبوه ال 90 با قطعات داخلی / ادعای کاهش قیمت
grade حادثه اتمی فوکوشیما و نمایشگاه متروکه خودروهای کلاسیک ارزشمند!
grade خودرو خودران اپل چگونه خواهد بود؟ + فیلم
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - مهر 99
grade خودروهای بالای 1 میلیارد تومان مشمول مالیات می‌شوند
grade فولکس واگن گلف آر مدل 2022، قدرتمندترین گلف تاریخ
grade اسامی برندگان رزرو فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد
grade بی‌اثری رشد عرضه بر تقاضا
grade قیمت جدید 2 محصول ایران خودرو اعلام شد - آذر 99
grade قیمت جدید برخی از خودروها در بازار تهران
grade تمام خودروهای رامک خودرو ترخیص شد/ گمرک هیچ مسئولیتی ندارد
grade نوبت دهی همه مراکز تعویض پلاک تهران از امروز
grade شرایط جدید فروش جک S3 ویژه فروردین 1400
grade مصوبه‌ای جدید برای پلاک کردن خودرو
grade لوسید ایر مدل 2021، خداحافظی تسلا با تاج پادشاهی خودروهای برقی
grade مشخصات فنی سورن پلاس، محصول جدید ایران خودرو
grade مقایسه بی ام و 2002tii مدل 1972 و بی ام و M235i مدل 2014
grade روش ناجا در نقل و انتقال سند خودرو قانونی نیست ؟
grade آمار فروش فوق‌العاده مرحله ششم ایران خودرو اعلام شد
grade قیمت جدید کلیه محصولات ایران خودرو اعلام شد - پاییز 99
grade آینده گروه‌های خودرویی در بورس چه می‌شود؟
grade نارنجی شدن برخی از شهرهای قرمز از جمله تهران و تغییر محدودیت‌ها
grade موج جدید گرانی خودرو در بازار
grade شیوه جدید سهمیه‌بندی بنزین اجرایی خواهد شد؟
grade تازه‌ترین قیمت انواع خودرو/ پژو 206 ارزان شد
grade فیلم بررسی بوگاتی بولاید 1825 اسب بخاری
grade تولید خودرو برقی ملی تا 18 ماه آینده
grade فیلم معرفی بی ام و ix مدل 2022
grade سه نوع گیربکس جدید تولید آزمایشی می‌شوند
grade قیمت دنا پلاس چقدر تمام می‌شود؟
grade مجوز خارج از نوبت برای خودروهای یورو 4
grade قیمت خودرو‌های سایپا امروز دوشنبه 31 شهریور 99 + جدول
grade اوپل کورسا 2020
grade خودروهای عتیقه در ایتالیا
grade معرفی مدل‌های مختلف تویوتا پریوس
grade فروش خودروهای فاقد استاندارد یورو 5 ممنوع است
grade قیمت قطعی خودرو رانا پلاس مشخص شد - مهر 99
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 22 مهر 99
grade قرعه‌کشی خودرو هیچ دردی از بازار خودرو دوا نکرد
grade تحریم‌ها، فرصتی برای توسعه محصولات بهمن موتور
grade راه‌اندازی پویش سفر عشق از عاشورا تا اربعین
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - دی ماه 99
grade رولز رویس گوست مدل 2021، سدان ابرلوکس جدید انگلیسی
grade جزئیات شیوه جدید فروش خودرو
grade خداحافظی تویوتا با لندکروز
grade احتمال توقف تولید برخی خودروها
grade سمند، رانا و دنا به سقف پانوراما مجهز خواهند شد
grade ایران خودرو مجوز افزایش قیمت گرفت
grade وقتی وزیر راه از مسافرکشی با هواپیمای شخصی میگه! + فیلم
grade نمایش توانایی ماشین‌های الکتریکی فورد با ساخت یک مدل 1400 اسب بخاری
grade بزرگترین صادرکنندگان خودرو کدام کشورها هستند؟
grade اعلام اولین شرایط فروش محصولات ایران خودرو در سال 1400
grade شرایط جدید فروش فوری محصولات سایپا - 20 آبان 99
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک توربو به سایر محصولات
grade برتری‌ها و ضعف‌های هیوندای سوناتا هیبریدی
grade قیمت جدید و قطعی 5 محصول شرکت سایپا - آبان 99
grade اگر ماشینت نامتعارفه تصادف نکن که به فنا رفتی!
grade شرکت خودروسازی سانگ‌یانگ باز هم اعلام ورشکستگی کرد
grade طرح ترافیک از اول شهریور اجرا می‌شود
grade پژو 206 صندوق دار رکوددار گرانی شد/ پراید 100 میلیون را رد کرد
grade راهکارهای پیشنهادی ساماندهی بازار خودرو
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 24 آذر 99
grade گیربکس شش سرعته جدید ایران خودرو در کدام خودروها استفاده می‌شود؟
grade توزیع سیستمی تایر خودرو‌های سواری از امروز
grade اشکودا Mountiaq؛ محصول پروژه Azubi دانش آموزان مدرسه فنی و حرفه ای اشکودا
grade بزرگ ترین تولیدکنندگان تایر خودرو کدام اند؟
grade امروز 11 آذر خودرو بخریم یا نه؟
grade رشد 74 درصدی فروش ایران خودرو
grade قیمت خودروها کمی شیب نزولی گرفت
grade آزادسازی قسطی قیمت خودرو
grade سفید، محبوب ترین رنگ خودرو
grade پیشنهادات 11 گانه برای واردات خودرو
grade جدیدترین لیست باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade جزئیات طرح مجلسی ها برای آزادسازی قیمت بنزین
grade آخرین وضعیت شماره‌گذاری خودروهای وارداتی و لاکچری‌
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 10 آبان 99
grade جزئیات جدید از عرضه خودرو در بورس
grade تولید زیرزمینی پراید / تولید پراید متوقف نشد
grade قیمت‌گذاری خودرو این هفته اصلاح می‌شود؟
grade نسل جدید کیا اسپورتیج سال آینده از راه می رسد
grade گزارشی از خرید و فروش خودروهای وارداتی در بازار تهران
grade آشنایی با برترین موتورسازان جهان
grade با هدف توسعه فرهنگی دوچرخه‌سواری کمپین دوچرخه‌سوارم آغاز به کار کرد
grade نخستین بوگاتی دیوو از خط تولید خارج شد
grade پلاک‌های غیربومی تهرانی‌ها جریمه نمی‌شود
grade رقم پیش ‌فروش خودرو در نیمه دوم سال تعیین شد
grade نرخ جدید و مصوب لاستیک‌های یزدتایر - آذر 99
grade محصولات مدیران‌خودرو 63 تا 170 میلیون تومان گران شد
grade مقصر افزایش تعداد خودروهای ناقص کیست؟
grade خودروسازان پاسخگوی کیفیت باشند
grade همکاری ایران خودرو و مپنا برای تولید خودروی برقی
grade 16 هزار نفر از برندگان محصولات ایران ‌خودرو مشخص شدند
grade طرح جدید تبدیل حواله‌های محصولات ایران خودرو - آذر 99
grade شیب نزولی قیمت خودرو متوقف شد
grade شرط نداشتن پلاک فعال در ثبت‌نام فروش فوق‌العاده برداشته شد
grade کرونا تحویل فراری SF90 استراداله را به تعویق انداخت
grade سهام هیوندای موتور با اعلام برنامه ساخت خودروی برقی 10 درصد افزایش یافت
grade جریمه 40 هزار تومانی در انتظار خودروهایی که عوارض نمی‌دهند
grade قرعه‌کشی ایران خودرو انجام شد
grade هشدار رئیس شورای رقابت به خودروسازان
grade 31 هزار و 450 برنده ایران خودرو مشخص شدند
grade شریک خودرویی در راه ایران؟
grade تولید 405 هزار خودرو سواری در نیمه نخست سال جاری
grade تبدیل خودرو پلاک منطقه آزاد به پلاک ملی امکان پذیر شد
grade خودرو رنو 5 دوباره زنده می شود
grade زمان قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده محصولات ایران ‌خودرو
grade آشنایی با شرایط فروش مدیران خودرو
grade آخرین مهلت ترخیص خودروهای دپویی
grade شرایط منعطف فروش محصولات کرمان موتور بزودی آغاز می‌شود
grade جزئیات طرح آزادسازی قیمت خودرو
grade اظهار و ترخیص خودروهای دپو شده ممنوع شد/کار به متروکه کشید
grade خودرو در دوراهی آزادسازی و واقعی‌سازی
grade آغاز حذف یارانه پنهان خودرو
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه بهمن 99
grade فروش خودرو به صورت قرعه‌کشی، جولانگاهی برای دلالان
grade تولید 6 ماهه ایران خودرو اعلام شد
grade مدرس خیابانی وزیر صنعت و معدن نشد
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو هایما S5 به سایر محصولات/ مهر 99
grade شرایط‌ پیش فروش ایران خودرو تارا اعلام شد
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا - آبان 99
grade پرداخت غرامت 2/2 میلیاردی دایملر
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 23 دی ماه 99
grade معادلات بازار خودرو تغییر کرد
grade اعلام طرح فروش فوق‌العاده محصولات سایپا ویژه مهرماه 99
grade پرداخت یکسان خسارت بیمه به خودرو میلیاردی و 220 میلیونی
grade پورشه 911 توربو اس کوپه و کابریولت مدل 2021
grade شرایط جدید واردات خودرو به کشور
grade دنا پلاس و نمایندگان ما/ نخست وزیر هلند دوچرخه سوار می‌شود، چون آنجا منطقه صعب العبور ندارد!
grade آغاز پروژه تولید نخستین خودرو شاسی‌بلند آفرودی در گروه سایپا/ SUV جدید سایپا به زودی رونمایی و سال آینده وارد بازار می‌شود
grade ابهامات قرعه کشی خودرو
grade موفقیت موتور خودروی شاهين در آزمون‌های عملکردی
grade 9 طرح پیشنهادی برای واردات خودرو
grade رده‌بندی جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade دبیر انجمن واردکنندگان خودرو: بعید است مهلت مصوبه ترخیص خودروها تمدید شود
grade زمان قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه بهمن 99
grade خودرو چقدر ارزان خواهد شد؟
grade عجیب ترین قوانین خودرویی دنیا
grade بی ام و جریمه شد
grade محصولات ایران خودرو با نسل جدید قوای محرکه در راه بازار
grade شورای رقابت می‌ماند
grade موتور سه استوانه جایگزین موتورهای ایران خودرو می‌شود
grade بازار خودرو از دلار و سکه پیشی گرفت
grade ترخیص 300 هزار حلقه لاستیک با ارز دولتی
grade فروش فوق‌العاده خودروسازان معطل مجوز افزایش قیمت
grade لیست باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade ورود خودرو به بورس منتفی شد
grade زیرمجموعه سایپا برنامه افزایش سرمایه از محلی جذاب داد
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو هایما S7 به سایر محصولات مهر 99
grade زمان جدید طرح قرعه‌کشی محصولات سایپا
grade روش قرعه‌کشی خودرو جوابگو نیست
grade آغاز ثبت‌نام دوگانه‌سوزکردن مسافربر‌های اینترنتی
grade انتشار اولین تصاویر‌ گرافیکی از ال 90 ایرانی
grade چه بر سر بازار خودرو آمده است؟
grade هشدار به کاربران تاکسی‌های اینترنتی
grade چرا شرط پیش پرداخت مبلغ خودرو دوباره حذف شد؟
grade بازگشت پژو به مسابقات اتومبیلرانی لمانز با ابرخودرویی جدید
grade قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده سایپا فردا انجام می‌شود
grade فعلا از بازار، خودرو نخرید
grade تولید خودرو هایما در ایران خودرو رسما متوقف شد
grade وعده مجلس برای فروکش کردن قیمت خودرو
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 29 بهمن 99
grade آیا قیمت‌گذاری خودرو آزاد می‌شود؟
grade دلیل تولید خودرو با کسری قطعه
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - آذر 99
grade تاکید مقیمی بر سرعت فرآیند تجدید ارزیابی دارایی‌های نماد خمهر
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 30 آذر 99
grade شرایط تبدیل تعهدات منقضی محصولات ایران خودرو
grade سهم شورای رقابت در نابسامانی‌های بازار خودرو چقدر است؟
grade نسخه های اولیه KMC T8 از خط تولید کرمان موتور عبور کرد
grade فروش ماهانه خودرو با قیمت فصلی
grade قیمت خودرو 207 اتوماتیک با سقف شیشه ای مشخص شد
grade آغاز تولید انبوه گیربکس 6 سرعته با طراحی داخلی ایران خودرو
grade محصول جدید شرکت سایپا با نام آریا وارد بازار خواهد شد
grade افزایش گرایش خانواده‌های ایرانی به بازارهای واسطه‌ای و دلالی
grade سه سناریوی واردات خودرو
grade قیمت خودرو پژو 207 اتوماتیک پانوراما مشخص شد
grade مذاکرات ایران و روسیه در بخش خودرو پیشرفت محسوسی نداشت
grade آزادسازی قیمت 10 خودرو در دستور شورای رقابت
grade ارزان‌ترین محصولات تولیدی خودروسازها
grade موتور سه استوانه ملی وارد مرحله صنعتی سازی می شود
grade زمان قرعه کشی طرح فروش نقدی ایران خودرو مرحله یازدهم
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده مرحله دهم
grade خودکفایی کرمان موتور در تولید برخی از قطعات خودروهای جک
grade فرمول قیمت‌گذاری 18 خودرو تغییر کرد + لیست خودروهای مشمول
grade آشنایی کامل با مراحل و شرایط شماره‌گذاری اینترنتی خودرو
grade طرح جدید فروش فوری دنا پلاس اتوماتیک توربو - اسفند 99
grade خودروی مسابقه ای کیا اپتیما جی.تی.اس
grade ماجرای بنز، بی ام دبلیو و پورشه های غیراستاندارد!
grade اولین دستور خودرویی وزیر صمت
grade تغییر ساعت محدودیت‌های کرونایی از امروز
grade بازگشت قیمت لحظه ای خودرو و مسکن به سایت‌های مرجع
grade دو سناریو برای تغییر توزیع یارانه بنزین
grade جایگزین پراید چقدر قیمت خورد؟
grade اختتامیه ارزیابی خدمات پس از فروش صنعت خودرو برگزار شد
grade ریزش قیمت‌ها و نگرانی دلالان
grade جزئیات طرح عرضه خودرو در بورس
grade رویکرد متفاوت مجلس و شورای رقابت در قبال قیمت خودرو
grade افزایش درآمد خودروسازان از کاهش فروش!
grade زمان قرعه کشی پیش‌فروش محصولات ایران خودرو مشخص شد
grade موفقیت سایپا شاهین در تست تصادف ECE R95 اروپا
grade آیا ریماک صاحب جدید بوگاتی خواهد شد؟
grade تست رانندگی بی ام و M340i مدل 2020
grade الزامات همکاری 25 ساله ایران با چین در صنعت خودرو
grade نرخ معاینه فنی خودروها حداقل 40 درصد گران می‌شود
grade ادامه رکوردهای فروش تسلا
grade قیمت‌گذاری جدید خودروهای کارخانه تا پایان هفته جاری
grade جزئیات تکمیلی از خودروهای وارداتی در مناطق آزاد
grade قیمت 18 خودرو اول بهمن ماه گران می شود؟
grade نهاد قیمت گذاری خودرو تغییر نخواهد کرد
grade خودروسازان داخلی مجوز افزایش قیمت گرفتند
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - آذر 99
grade صدرنشینی تویوتا در نظرسنجی ژاپنی
grade مجوز افزایش 50 درصدی قیمت روغن موتور
grade فقط 8 روز برای تعیین تکلیف هزاران خودروی دپو شده
grade ثبات در بازار خودرو - 19 آذر
grade برنامه بلندپروازانه تسلا برای پیکاپ سایبرتراک
grade خودروسازان ملزم به عرضه محصولات در بورس می‌شوند
grade آخرین وضعیت عرضه خودرو در بورس
grade قرعه کشی، تجویز اشتباه شورای رقابت برای بازار خودرو
grade عرضه خودرو در بورس منتفی شد
grade تشدید چالش صنعت خودرو با فروش به شیوه قرعه کشی
grade تحقیق و تفحص از خودروسازان در مجلس یازدهم کلید خورد
grade مزایا و معایب قیمت‌گذاری فصلی خودرو
grade نسخه گازسوز فولکس واگن گلف 2020 معرفی شد‌
grade استقبال گسترده از طرح پیش فروش محصولات سایپا با اعمال قیمت های جدید شورای رقابت
grade نحوه عرضه خودرو در بورس توسط مجلس مشخص شد
grade جولان قیمت های نجومی در بازار خودرو
grade در 3 سال گذشته، بازار خودرو چنین ریزشی را تجربه نکرده بود
grade ثبت 4100 شکایت خودرویی در تهران
grade پایان انزوای خودرویی ایران با احیای برجام
grade جزئیات ممنوعیت سفرهای نوروزی با خودروی شخصی
grade پر فروش ترین خودروهای الکتریکی کدامند؟
grade بازار خودرو در خواب/ تعطیلی بازار خودرو تنها به دلیل محدودیت‌های کرونایی
grade شماره گذاری خودروهای رنو بلامانع اعلام شد
grade اما و اگرها درباره طرح مالیات بر خودرو
grade همزمان با روز جهانی بدون خودرو صورت ميگيرد؛ برپايی همايش دوچرخه سوارى با همراهى شهردار تهران
grade حریری: 700 پورشه مگر نخودلوبیاست که واردکننده اش معلوم نباشد؟ وزیر و وکیلش هم معلومند
grade قیمت‌های عجیب در بازار خودرو/ پراید 135 میلیون تومان شده است؟
grade تجدید نظر در قیمت گذاری تایر
grade دستور رئیس‌جمهوری برای ترخیص 2000 کامیون صادر شد
grade طرح جدید مجلس؛ آزادسازی مشروط واردات خودرو
grade پیشنهاد واردات خودروی کارکرده به کشور
grade طرح های جدید شرکت سایپا برای تبدیل محصولات رنو
grade زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو مرحله هفتم
grade منع تردد شبانه برای 278 شهر نارنجی
grade کرمان موتور در تولید پیشرانه جک J4 خودکفا خواهد شد
grade صف طویل ثبت نام خودرو با کارت ملی اجاره‌ای!؟
grade اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده
grade سازمان حمایت به جای شورای رقابت در طرح خودرویی مجلس
grade 31 هزار برنده در قرعه کشی پیش فروش یک ساله سایپا
grade تغییر قیمت کارخانه‌ای برخی خودروها تا چند روز دیگر
grade محدودیت تردد بین استانی تا آخر آذرماه ادامه دارد
grade آغاز شماره گذاری نیسان وانت‌های زامیاد از چند روز آینده
grade خودروسازان به جای تحویل خودرو، آن را در بازار می فروشند
grade طرح ساماندهی خودرو امروز نهایی می‌شود
grade جنگ زرگری قطعه سازان و خودروسازان برای افزایش قیمت خودرو
grade تشدید آلودگی هوا در کشورهای درحال توسعه با واردات خودروهای دست دوم
grade خروج تدریجی دلالان از بازار خودرو
grade زمان ورود تسلا به بازار هند مشخص شد
grade شورای رقابت بازار خودرو را به هم ریخت؟
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق‌العاده مرحله دوازدهم (شرایط دهه فجر)
grade خودروهای غیربومی ساکن تهران در صورت تردد جریمه‌ می‌شوند
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک به سایر محصولات - آذر 99
grade اما و اگرهای طرح عرضه خودرو در بورس
grade جزییات ممنوعیت تردد خودروها در شب یلدا
grade همه چیز درباره طرح هوای پاک محصولات کرمان موتور
grade کاهش 60 درصدی فروش بنزین سوپر در جایگاه‌ها
grade اولین محدودیت‌ جدید کرونایی در لحظات آخر لغو شد
grade معمای صادرات خودرو به اسپانیا
grade جولان قطعات بی کیفیت در بازار
grade قیمت‌های جدید خودرو به زودی اعلام می‌شود
grade قیمت گذاری لاستیک خودرو آزاد شد
grade وزیر صمت، نام محصول جدید ایران‌خودرو را اعلام کرد
grade انتقاد وزیر صمت از شورای رقابت
grade سرنوشت خودرو در نیم‌سال دوم
grade بازی با برگ خودرو در بودجه 1400
grade حضور شورای رقابت در کنار لغو نظام قیمت‌گذاری
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو مشخص شد
grade فروش پورشه تایکان از 10 هزار دستگاه گذشت
grade پراید 130 میلیون تومانی در سایه سکوت نهادهای نظارتی
grade چند دستگی بر سر قیمت خودرو
grade تصمیم نهایی برای صنعت و بازار خودرو
grade تلاش لابی ضد ایرانی برای تحریم ایران ‌خودرو و سایپا
grade ممنوعیت تردد شبانه خودروها ادامه دارد
grade خودرو‌های یورو 4 مدل 99، پلاک نمی‌شوند
grade واردات خودرو به مناطق آزاد در سال آینده ممنوع است
grade ایست منابع ارزی به واردات خودرو
grade ترخیص خودروهای توقیفی از طریق پلیس +10
grade فروش‌ فوق‌العاده خودروسازان با قیمت‌های قبلی به اتمام رسید
grade شکایت تسلا از دولت ترامپ به علت تعرفه‌های بالا بر واردات قطعات از چین
grade ماشین دونالد ترامپ به حراج گذاشته شد
grade زمان قرعه کشی طرح پیش فروش خودرو تارا مشخص شد
grade نخستین پیکاپ های T8 تحویل مشتریان کرمان موتور شد
grade موافقت مشروط با آزادسازی قیمت بخشی از خودروها
grade حرکت همه جانبه ولوو به سمت الکتریکی شدن
grade آئودی به زودی صاحب بنتلی خواهد شد
grade تصمیم تولید کنندگان لاستیک به افزایش 50 درصدی قیمت
grade مجوز شماره‌گذاری 30 دستگاه خودروی برقی صادر شد
grade اعلام اسامی برندگان قرعه کشی طرح فروش فوق العاده ایران خودرو
grade کوییک اس زمستان امسال وارد بازار می‌شود
grade روایت‌هایی از آزادسازی واردات خودرو در سال 1400
grade آغاز تولید انبوه خودرو شاهین سایپا
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوری اعلام شد
grade آیا در قیمت‌های جدید شرکت سایپا تخلفی رخ داده است؟
grade شبهه در عرضه خودرو به بورس
grade احتمال حذف شیوه قرعه کشی خودروسازان
grade آغاز شماره گذاری 3000 خودرو رنو مانده در‌ پارکینگ
grade محدودیت های کرونایی ادامه دارد
grade سرمایه‌گذاری تویوتا در خودروهای متصل
grade رکود بازار خودرو با محدودیت‌های کرونایی
grade انعکاس تورم انتظاری در پیش فروش خودرو
grade زیان انباشته قطعه سازان به 10 هزار میلیارد تومان رسید
grade شرایط فروش محصولات زامیاد اعلام شد
grade تاثیر تصمیم شورای رقابت بر بازار خودرو
grade بازیافت باتری خودروهای برقی کلید خورد
grade راه ورود خودرو به بورس، بسته شد
grade آرتورا نام محصول هیبریدی جدید مک لارن خواهد بود
grade تاثیر قیمت خودرو روی افزایش هزینه خانوار
grade مرسدس بنز برای هفتمین بار پیاپی قهرمان مسابقات فرمول یک شد
grade شروط مجلس برای آزادسازی قیمت خودرو
grade پاسخ گمرک به استاندارد درباره ترخیص خودروهای دپو شده
grade تکلیف خودروسازان با مدعیان قیمت‌گذاری
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - 25 دی ماه 99
grade مانور مدیران ایران خودرو بر روی هیچ
grade کدام خودروهای دپویی، متروکه می‌شوند؟
grade فولکس واگن به دنبال فروش لامبورگینی
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک در شهرهای قرمز
grade پارادوکس عرضه در بازار خودرو
grade اعلام ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح پیش فروش یکساله
grade ترخیص بنز تا بی‌ام‌و های دپو شده در گمرک قوت گرفت
grade هوندا در مسیر حذف بنزینی‌ها
grade 152 هزار خودرو در پارکینگ تولید
grade رکود ادامه دار در بازار خودرو
grade بی ام و M5 CS مدل 2022
grade درباره آزادسازی قیمت خودرو در جلسه سران قوا تصمیمی گرفته نشد
grade نیسان وانت از چرخه تولید خارج می‌شود
grade 18 درصد خودروهای تولیدی ناقص است
grade مقایسه تولید خودروی ایران با جهان
grade طرح تبدیل خودروهایما S7 توربوشارژ اعلام شد - بهمن 99
grade زمان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده سایپا ویژه آبان 99
grade امتیاز مشروط صمت به خودروسازان
grade رنوهایی که در پیچ پلاک ‌گذاری مانده اند
grade دیگر شاهد موج گرانی در بازار خودرو نخواهیم بود
grade عرضه خودرو در بورس احتمالا منتفی می‌شود
grade برترین خودروسازان الکتریکی جهان در سال 2020
grade بازگشایی مراکز تعویض پلاک در مراکز استان‌های نارنجی از شنبه
grade جشنواره دانش‌آموز و ترافیک
grade عملیاتی شدن واردات خودرو حداقل 9 ماه زمان می برد
grade پایداری رانت خودرو با تعویق آزادسازی قیمت
grade سرمایه گذاری هنگفت جنرال موتورز بر روی تولید خودروهای برقی
grade بروزرسانی سیستمی تسلا دو هفته دیگر عرضه می شود
grade لزوم تغییر فرمول قیمت‌گذاری خودرو
grade طرح ساماندهی تولید و بازار خودرو در کمیسیون صنایع مجلس دنبال می‌شود
grade قیمت‌گذاری در بازار خودرو سلیقه‌ای شد
grade سونامی باتری‌های فرسوده در راه است
grade تعیین تکلیف بورسی شدن خودرو تا پایان سال
grade خدمات پس ‌از فروش در صدر شکایات خودرویی
grade ضربه نرخ‌گذاری دستوری به جهش تولید خودرو
grade ایران خودرو و سایپا تا پایان سال هیچ افزایش قیمتی نخواهند داشت
grade مخالفت با ترانزیت خودروهای آمریکایی در مناطق آزاد
grade بررسی طرح ساماندهی خودرو در مجلس
grade تعرفه 86 درصدی برای واردات خودرو در سال آینده
grade بازار خودروهای داخلی رقابتی نیست
grade رضایت از فروش، قربانی تعهدات معوق خودرو
grade قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو ویژه بهمن ماه 99
grade شرکت در قرعه‌کشی به قصد سرمایه‌گذاری
grade خودروهای رفع توقیف شده، فعلا امکان ترخیص ندارند
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه دی ماه 99
grade قیمت قطعی کوییک S و ساینا S مشخص شد - بهمن 99
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - اسفند 99
grade قیمت خودرو به‌ زودی اصلاح می‌شود
grade خودرو برقی اپل سال آینده از راه خواهد رسید
grade آثار طولانی‌مدت کرونا بر صنعت خودرو
grade افزایش 5 درصدی جرائم رانندگی در سال 1400
grade آخرین وضعیت خودروهای دپویی
grade ناجا: ممنوعیت تردد خودروها از 18 بهمن در بسیاری از شهرها
grade قرعه‌کشی 8 محصول طرح فروش فوق العاده سایپا انجام شد
grade نوسازی پل‌های مکانیزه عابران پیاده در تهران
grade قیمت خودرو در 1400 آزاد می‌شود
grade 20 هزار خودرو معطل پلاک و شماره‌گذاری
grade خودروهای همکلاس از قیمت گذاری خارج می شوند
grade دستور رفع توقیف قضایی خودروهای دپویی
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - آذر 99
grade موافقت مجلس با تحقیق و تفحص از شرکت‌های خودروسازی
grade آخرین خبرها از آزادسازی قیمت خودرو
grade ترخیص خودروهای دپویی به بن‌بست خورد
grade اعلام متناقض مناطق آزاد برای ترانزیت خودرو آمریکایی/ کار به ریاست جمهوری کشید
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا ویژه اسفند 99
grade معافیت خودروهای کم‌تیراژ از عرضه در بورس
grade تسلا با ارزش ترین برند خودرویی جهان شد
grade مجلس به حذف شورای رقابت از قیمت گذاری خودرو رای داد
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 99
grade تلاش استون مارتین برای تحولی عظیم
grade پیش ‌فروش مرحله سوم تارا از فردا آغاز می شود
grade تولید خودرو کاهشی شد
grade آئودی بزودی کنترل بنتلی را بدست خواهد گرفت
grade سهمیه بنزین دیماه امشب شارژ می‌شود
grade سازمان حمل ونقل رتبه برتر در دو بخش از هفت محور جایزه جهانی خشت طلایی را کسب کرد
grade پرداخت تسهیلات به قطعه‌سازان
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده مرحله چهاردهم ایران خودرو
grade خروج خودروهای لوکس از یک زیان بیمه ای!
grade آغاز فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت جدید - خرداد 1400
grade سهمیه بنزین بهمن‌ماه امشب واریز خواهد شد
grade پشت صحنه لغو مصوبات شورای رقابت
grade بانوان گروه بهمن برای دومین بار متوالی قهرمان لیگ برتر بسکتبال شد
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات سایپا اعلام شد
grade ثبت‌نام در هر دو فروش سایپا ممکن شد
grade تویوتا برترین فروشنده خودرو در سال 2020 شد
grade کاهش تقاضای خودرو
grade طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا با قیمت غیرقطعی ویژه دهه مبارک فجر
grade شیوه قرعه‌کشی برخی از محصولات سایپا حذف خواهد شد
grade پیشنهاد عجیب شیوا به خریداران خودرو
grade مردی در خودروی بی ام و خود ریگ استخراج ارز دیجیتال کار گذاشت
grade حذف ثبت محضری خودرو کلید خورده است
grade عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک 25 درصد افزایش یافت
grade راه‌اندازی اولین خط اتوبوس‌های فول‌الکتریک در تهران
grade مجلس به دنبال واردات خودروهای کارکرده
grade هتل مشهد را از چه سایتی رزرو کنیم؟
grade طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 99
grade انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث به خودروی صفر چگونه است؟
grade طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا - خرداد 1400
grade دوره تغییر قیمت خودرو 6 ماهه شد
grade آزادسازی قیمت خودرو به شرط واردات
grade آخرین وضعیت بی‌ام‌و و بنز‌های دپویی
grade افزایش تقاضای خرید کارکرده‌ها
grade طرح تبدیل حواله های ایران خودرو-فروردین 1400
grade انتقاد از ظاهر محصولات بی ام و با عرضه سری 4 به اوج رسید
grade آغاز صدور فاکتور فروش «شاهین» با مدل 1400 همزمان با عید مبعث
grade اعلام برنامه تولید خودرو در 1400
grade لوگو جدید پژو رونمایی شد
grade اخذ مالیات در یک قدمی صاحبان خودروهای لوکس
grade فرصت 3 ماهه ابطال گارانتی خودروها به 5 ماه افزایش یافت
grade کانسپت جدید لکسوس، نمادی از آینده
grade افت تولید دی ماه علیرغم افزایش آمار تولید خودروسازان اصلی طی ١٠ ماهه امسال
grade عرضه محصولات ایران خودرو دیزل با قوای محرکه جدید
grade جدایی دایملر از مرسدس بنز
grade معذرت‌خواهی فولکس‌واگن به خاطر یک شوخی
grade شرایط فروش نقد و اقساط وانت کارا 2000cc - اسفند 99
grade داخلی سازی قطعات موتور و گیربکس محصولات سیبا موتور محقق شد
grade بازگشت 32 میلیون پلاک فک شده خودرو به چرخه شماره‌گذاری
grade تسلا در هند خودرو می‌سازد
grade زمان قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه اسفند 99
grade فروش فوری وانت آریسان ویژه اسفند 99 (بدون محدودیت پلاک)
grade خانه‌تکانی در لوتوس
grade تغییر بزرگ در جنرال‌موتورز
grade عرضه تسلا رودستر تا 2022 تاخیر خورد
grade واردات خودرو از مناطق آزاد انجام می‌شود
grade مدیرعامل گروه بهمن موتور خبر از محصولات جدید داد
grade توقف مذاکرات هیوندای موتور و کیا با اپل در مورد ساخت خودروی بدون راننده
grade بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بهمن موتور
grade عدم انطباق مشخصات راننده و بیمه گذار مانع دریافت خسارت نیست
grade نرخ جدید معاینه فنی خودرو اعلام شد
grade خودروهای بالای یک میلیارد تومان مشمول مالیات شدند
grade 10 کشور برتر دنیا در صنعت خودرو
grade موفقیت کروز بر مدیریت توانمند تکیه زده است
grade از بازار خودرو چه خبر ؟
grade شرایط جدید فروش محصولات کرمان موتور اعلام شد
grade افتتاح خط تولید محصول جدید بهمن دیزل با حضور عضو کمیسیون صنایع مجلس
grade افزایش ساعت کار مراکز شماره‌گذاری خودرو در سراسر کشور
grade جزئیات طرح اختصاص سهمیه بنزین به خانوارهای فاقد خودرو
grade شورای رقابت نرخ پایه خودرو در بورس را تعیین می‌کند
grade اخذ مالیات از خودروهای گران‌قیمت امکان‌پذیر است؟
grade شرایط فروش وانت کارا و کاپرا دو کابین فروردین ماه 1400
grade بی ام و بزرگ‌ترین صادر‌کننده خودرو در آمریکا شد
grade تخلف در نحوه محاسبه مالیات نقل و انتقال وارداتی‌ها
grade افزایش قیمت خودرو توسط خودروسازان در بهار امسال تایید شد
grade شرط و شروط «صمت» برای خودروسازان خارجی
grade واردات قطعات داخلی سازی شده منتفی است
grade تبعات مثبت و منفی عرضه خودرو در بورس کالا
grade مجلس با واردات خودرو از مناطق آزاد مخالفت کرد
grade گرفتن مالیات از خودروهای لوکس، بازار آنها را کساد می کند؟
grade داخلی سازی مینی‌بوس پگاسون و کامیونت شیلر توسط بهمن دیزل
grade سیگنال تعرفه‌ای به واردات خودرو؟
grade طراحی سامانه ثبت معاملات خودرو
grade طرح تابستانی "خدمات مطمئن هیوندای با  "KTL آغاز می شود
grade تویوتا بیشترین برند جستجو شده در سال 2020 شد
grade واردات خودرو از مناطق آزاد مسکوت ماند
grade برای طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان از چه شیشه هایی استفاده می شود؟
grade همکاری فورد و گوگل در زمینه ساخت خودرو
grade رشد 13.9 درصدی تولید سواری‌ ها در 10 ماهه امسال
grade برنامه خودرویی صمت محقق نشد
grade اهمیت خرید قطعات یدکی ام وی ام از فروشگاه دکترماشینت
grade بزرگترین کارخانه تولید موتورهای پرقدرت و کم مصرف در آستانه افتتاح
grade فروختن لندکروز 2022 ممنوع شد!
grade ترکیب شرکای خارجی خودروسازان خصوصی
grade کمیسیون صنایع مجلس با افزایش قیمت خودرو مخالف است
grade اعلام اولین طرح پیش فروش ایران خودرو در سال 1400
grade دناپلاس 6 سرعته دستی در آستانه تولید انبوه
grade شرایط و نحوه فروش دیگنیتی بهمن موتوراعلام شد
grade کیا سراتو 2022 فیس لیفت با ظاهری زیباتر و لوکس تر از گذشته
grade بازدید عضو هیات رییسه کمسیون اقتصادی مجلس از شرکت کروز
grade امداد نوروزی بهمن در پی شیوع ویروس کرونا فقط برای سفرهای ضروری اجرا می شود
grade افزایش ظرفیت مرکز مدرن خدمات خودرویی گروه بهمن
grade دفاع شیوا از فرمول قیمت‌گذاری خودرو
grade تصویب آیین‌نامه اجرایی تعیین سن فرسودگی خودروها
grade بهترین خودرو‌های جهان در سال 2021
grade رسیدگی به وضعیت بازار خودرو در کمیسیون اصل نود مجلس
grade کسب 5 ستاره کیفی محصول بهمن دیزل
grade پژو به آمریکا نمی‌رود
grade انحراف به چپ قیمت‌گذاری خودرو
grade طرح سرویس تابستانه خودروهای هیوندای در ایران
grade اطلاعیه پلیس درباره جریمه 1 میلیون تومانی خودروهای غیربومی
grade تعویق زمان فروش خودرو فیدلیتی بهمن موتور
grade افزایش ساعت کار مراکز شماره گذاری
grade تخفیف‌ بیمه شخص ثالث، قابل انتقال به خودروی دیگر است
grade رونمایی از نخستین نمونه تارای تمام برقی تا پایان سال/ تکمیل نرم افزار تحلیل تست تصادف عابر پیاده
grade رونمایی جنرال موتورز از دومین هامر الکتریکی
grade تعدادی از متقاضیان دیگنیتی به دلیل تکمیل ظرفیت راهی مرحله دوم فروش شدند
grade واگذاری حواله‌های ثبت نامی خودروها غیرقانونی است
grade حذف یا ادامه قیمت گذاری دستوری خودرو؟
grade اخذ مالیات از خودروهای لوکس معنایی ندارد
grade سانتا کروز 2022؛ پیکاپ مطرح هیوندای و جزئیات تایید شده نمونه تولید انبوه
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا به مناسبت عید فطر
grade مخدوش کردن پلاک خودرو جرم است و زندان دارد
grade جزئیات تغییر سهمیه سوخت وانت‌بارها
grade مرسدس بنز از مدل برقی خودروی پرچمدار خود رونمایی کرد
grade مدیر تعمیرگاه مرکزی گروه بهمن : مشتریان دیگنیتی در شبکه خدمات پس از فروش بدون نوبت خدمات دریافت می کنند
grade رنو هم سراغ خودروهای برقی می رود
grade انتقاد وزارت‌صمت از تعلل شورای‌رقابت در اعلام نرخ جدید خودرو
grade سیتروئن امی؛ خودرویی که رانندگی با آن گواهینامه لازم ندارد!
grade ایران و رنو منجی هم می‌شوند
grade شرکت مینی در راه تبدیل شدن به تولیدکننده خودروهای برقی
grade بخشودگی جرایم رانندگی 2 برابر شده تا پایان سال 99
grade انتشار لیست جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای تولید داخل
grade بسته‌ای دیگر برای اصلاح صنعت خودرو
grade اصل ماجرای افزایش قیمت اخیر خودرو
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - تیر 1400
grade وکالتنامه های خرید و فروش خودرو قابل تمدید است
grade آماده‌باش رنو برای بازگشت به ایران
grade شورای رقابت عامل زیان‌ده شدن خودروسازان
grade ارجاع طرح ساماندهی صنعت خودرو به کمیسیون صنایع
grade برخی محدودیت‌ها از ثبت نام سایپا و ایران خودرو حذف می‌شود
grade افزایش بی رویه و غیر منطقی قیمت خودرو به مشکل لاینحل و کلاف پیچیده‌ای تبدیل شده است.
grade اولین مانع رونق خودروی 1400
grade فروش مرحله دوم فیدلیتی در پنجم مرداد ماه
grade فروش مجدد دیگنیتی در ماه آینده انجام می شود
grade واردات خودرو؛ اهرمی برای شکست انحصار و کاهش قیمت
grade راه اندازی و تولید خط موتورهای یورو6
grade پیگیریهای دولتی برای آزادسازی هزاران خودرو فاقد ثبت سفارش
grade طرح تبدیل حواله های ایران خودرو به سایر محصولات - خرداد 1400
grade برای تعویض پلاک خودرو چه مدارکی لازم است؟
grade اعلام طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - تیر 1400 (مرحله دوم)
grade ابهامات عرضه خودرو در بورس
grade تانگ به کارمانیا رسید
grade مخالفت مجلس با افزایش قیمت خودرو اعلام شد
grade خودروسازان افزایش قیمت 9 درصدی را قبول نکرده‌اند
grade شورای رقابت درباره قیمت خودرو به نتیجه نرسید
grade وعده عرضه خودروهای جدید از سوی دو خودروساز بزرگ
grade پیشنهاد گمرک برای حل مشکل فهرست ارزش خودرو‌های خارجی
grade آمادگی برای همکاری با خودروسازان خارجی‌
grade عجیب اما واقعی شیائومی خودرو ساز می‌‌ شود
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک تا نارنجی شدن شهرهای قرمز
grade گزارش وضعیت ارزیابی خدمات فروش شرکت‌های خودرویی
grade فعالیت دوباره قیمت‌سازان بازار خودرو
grade آخرین جزئیات از لغو طرح ترافیک شهر تهران
grade کاهش استانداردهای خودرویی به تصادفات جاده‌ای دامن می‌زند
grade پلتفرم آماده
grade لیست جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد
grade کمیسیون صنایع مجلس به افزایش قیمت خودرو ورود می‌کند
grade تعطیلی دو ساعته جایگاه های سوخت CNG در ساعات پیک
grade بلاتکلیفی 2249 خودرو در گمرک
grade پاکبان‌های خودران به خیابان آمدند
grade شورای رقابت قیمت خودرو را افزایش داد
grade چکش کاری طرح عرضه خودرو در بورس
grade جدیدترین رده بندی کامیون های تولید داخل اعلام شد
grade شیفت واردکنندگان خودرو به تولید
grade قیمت خودرو امروز تعیین تکلیف می‌شود
grade بحران تراشه و میلیون‌ها ماشینی که تولید نمی‌شود
grade آغاز طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو - تیر 1400
grade خودروهای لوکسی که قاچاقی تردد می‌کنند
grade تغییر زمانی قیمت‌گذاری خودرو در سال جدید
grade پیشنهادات خودروسازان برای قیمت‌گذاری محصولات خود
grade طرح جدید فروش فوری و پیش فروش خودرو کوییک R - تیر 1400
grade خرید و فروش خودروهای گذر موقت مشمول مقررات قاچاق است
grade نحوه محاسبه مالیات نقل‌وانتقال خودرو اعلام شد
grade آغاز سیستم شماره‌گذاری اینترنتی در دو مرکز تهران
grade شرایط فروش جک S5 اتوماتیک ویژه خرداد 1400
grade دعوای برگ سبز خودرو دوباره بالا گرفت؛‌ تهدید مجموعه‌های دستگاه قضائی توسط کانون سردفتران!
grade افت 60 درصدی صادرات خودروسازان
grade ایران خودرو و سایپا فعلا فروش فوری نخواهند داشت
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله هجدهم
grade مالیات جدید خودرو چگونه محاسبه می‌شود؟
grade زمان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله شانزدهم
grade رکوردشکنی «یوآن» در خودروسازی ایران
grade آغاز اجرای تعهدات ایران خودرو تارا ظرف چند روز آینده
grade هزینه محضر خودروهای خارجی 40 درصد کاهش یافت
grade تعیین تکلیف عرضه خودرو در بورس در هفته آینده
grade محصولات ایران خودرو بیش از 9 درصد گران شدند!
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - خرداد 1400
grade تولید خودروهای ناقص با وجود شعار ساخت داخل!
grade قیمت انواع محصولات ایران خودرو در تیرماه 1400 اعلام شد
grade درآمد 70 هزار میلیارد تومانی واسطه‌ها از قیمت‌گذاری دستوری خودرو
grade بحران تراشه به خودروسازی ایران هم رسید
grade ادامه بلاتکلیفی بسته اصلاح صنعت خودرو
grade راهنمای خرید خودرو کارکرده
grade قیمت جدید 7 محصول شرکت سایپا اعلام شد
grade رکود در بازار خودرو همچنان ادامه دارد...
grade تحول در شیوه نام‌گذاری خودرو
grade کدام خودروها در صف رونمایی هستند؟
grade فروش قطعات استوک ممنوع است
grade انصراف رنو از توسعه موتورهای دیزلی
grade چهره جدید تویوتا تاندرا لو رفت
grade حجم تقاضاهای کاذب خودرو زمینه‌ساز رانت 120 هزار میلیارد تومانی
grade طرح وزارت صمت برای قیمت‌گذاری خودرو به مجلس ارائه شد
grade طرح ساماندهی صنعت خودرو به کمیسیون صنایع ارجاع شد
grade از حرف تا عمل داخلی‌سازی در خصوصی‌ها
grade آغاز مرحله جدید فروش پیکاپ فوتون با تخفیف ویژه
grade عملیات نابودسازی خودروهای لوکس قاچاق در فیلیپین
grade انحصاری جدید از جنس قطعه‌سازی؟
grade تعطیلات تابستانی خودروسازان آغاز شد
grade سرمایه‌گذاری مشترک پورشه و شرکت آلمانی برای ساخت باتری خودروهای برقی
grade برترین خودروهای 2021
grade رشد 9.5 درصدی تولید خودرو در بهار 1400
grade رشد تولید بهاری خودروسازان خصوصی
grade مرز بین رویا و واقعیت در تولید خودروی ارزان
grade تولید بالغ بر 9000 خودرو ناقص در بهار امسال
grade شاخص «معاینه فنی» برای سن فرسودگی قابل اطمینان نیست
grade ایران‌خودرو برای نوسازی تاکسی‌ها اعلام آمادگی کرد
grade ادارات تهران و البرز از فردا تا یکشنبه هفته‌آینده تعطیل شد
grade زیاد روشن بودن خودرو در حال خلاص به موتور لطمه میزند؟
grade مرسدس بنز تمام برقی می شود!
grade 10 خودروی برقی با بیشترین پیمایش
grade فروش فوق العاده خودروسازان متوقف شده است
grade 140 هزار خودرو انبار شده است
grade اطلاعیه ناجا در خصوص خرید و فروش وکالتنامه ای خودرو
grade نامه رئیس سازمان بورس احتمال بورسی شدن خودرو را بیشتر کرد
grade رده بندی جدید باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی منتشر شد