گزارشی از خرید و فروش خودروهای وارداتی در بازار تهران

سبقت آزاد۱۳۹۹/۰۶/۰۱ ۲۰:۵۸:۰۸ 0

کمتر از 3 سال از توقف واردات خودرو به کشور می‌گذرد. این در شرایطی است که بازار خرید و فروش محصولات خارجی در نمایشگاه‌های خودرو داغ است. به گفته فعالان بازار، در غیاب خودروهای صفر وارداتی، معامله خودروهای کارکرده مربوط به سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ رونق پیدا کرده است و بخش اعظم فعالیت نمایشگاه‌داران به خرید و فروش این خودروها اختصاص دارد. از سوی دیگر بسیاری از نمایندگی‌ها و شرکت‌های واردکننده که هم اکنون امکان فعالیت در این حوزه را ندارند، با ورود به بازار، به خرید و فروش محصولات کارکرده می‌پردازند.

به گزارش پایگاه خبری سبقت آزاد به نقل از دنیای اقتصاد، اگر گذرتان به خیابان شهید بهشتی و شهید مطهری افتاده باشد بی‌درنگ نمایشگاه‌های متعدد خودروهای وارداتی نظرتان را به خود جلب می‌کند. این نمایشگاه‌ها عموما به دو دسته تقسیم می‌شوند، نمایشگاه‌هایی که سال‌هاست معامله‌گر محصولات وارداتی هستند یا آنهایی که بعد از توقف واردات با زرق و برق زیاد افتتاح شدند.آنچه مشخص است با گذشت سه سال از توقف واردات خودرو ظاهرا خللی در فعالیت فروشندگان خودروهای خارجی ایجاد نشده و خرید و فروش همچنان رونق دارد.
جالب تر اینکه پشت ویترین برخی از نمایشگاه‌ها،خودروهایی دیده می‌شود که از سال‌ها پیش ورود آنها به کشور ممنوع شده بود، محصولات آمریکایی، خودروهایی با ارزش بیش از ۴۰ هزار دلار یا محصولاتی با حجم موتور بالای ۲۵۰۰ سی سی از جمله خودروهای ممنوعه‌ای هستند که از سال‌ها پیش ورود آنها به کشور ممنوع بوده با این حال این خودروها با زرق و برق خاصی پشت ویترین برخی از نمایشگاه‌ها خودنمایی می‌کنند. اولین سوالی که ذهن رهگذران به‌خصوص در دو خیابان شهید مطهری و شهید بهشتی را درگیر می‌کند این است که چگونه این همه خودروی وارداتی و حتی محصولات لوکس صفر در نمایشگاه‌ها جا خوش کرده‌اند در حالی که دولت بیش از سه سال است که قفل بزرگی به در واردات خودرو زده و با هدف مدیریت منابع ارزی اجازه واردات هیچ خودرویی را نمی‌دهد؟ اصلا محصولات آمریکایی، بالای ۲۵۰۰ سی سی یا با ارزش ۴۰ هزار دلار چگونه به این نمایشگاه‌ها راه پیدا کرده است؟ در پاسخ به این سوالات سراغ مهدی دادفر دبیر انجمن وارد‌کنندگان خودرو رفتیم.
وی در ابتدا عنوان می‌کند اگر کل خودروهای موجود در نمایشگاه‌ها را جمع بزنیم شاید به ۲هزار دستگاه نیز نرسد حال آنکه این تعداد با توجه به مدت زمانی که از ممنوعیت واردات خودرو می‌گذرد، عدد بزرگی نیست.
این مقام صنفی در ادامه به انباشت خودروهای وارداتی در نمایشگاه‌های خودرو اشاره کرده و یادآور می‌شود تمام خودروهایی که در نمایشگاه‌ها در معرض فروش قرار گرفتند، خودروی صفر نیستند و بخش زیادی از آنها را محصولات دست دوم تشکیل می‌دهند.در همین زمینه یکی از فعالان بازار خودروهای وارداتی نیز به خبرنگار ما می‌گوید نزدیک به ۹۰ درصد خودروهای نمایشگاهی را محصولات دست‌‌‌دوم تشکیل می‌دهند.
اظهارات دبیر انجمن وارد‌کنندگان بیانگر این موضوع است که معامله محصولات وارداتی دست دوم با وجود توقف واردات همچنان رونق دارد.اما داستان خودروهای صفر وارداتی موجود در نمایشگاه‌ها چیست؟
به گفته دادفر دلیل این اتفاق را باید در چالش‌هایی که در مسیر ترخیص خودروهای وارداتی بعد از ممنوعیت واردات ایجاد شد، جست و جو کرد.
این مقام صنفی تاکید می‌کند که عمده محصولات وارداتی صفر موجود در بازار مربوط به سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ است؛ چرا که بعد از این سال‌ها به‌دلیل توقف ثبت‌سفارش دیگر خودرویی وارد کشور نشد.وی در ادامه عنوان کرد: البته تعدادی هیوندایی آزرا ۲۰۱۹ که توسط کرمان موتور وارد شده در میان محصولات صفر بازار وجود دارد.

گزارشی از خرید و فروش خودروهای وارداتی در بازار تهران

مشتریان سراغ چه خودروهایی می‌روند؟
همان‌طور که عنوان شد بازار خرید و فروش محصولات وارداتی داغ است به‌طوری‌که پس از توقف واردات نه تنها نمایشگاه‌های خودروهای خارجی تعطیل نشد، بلکه به تعداد آنها افزوده نیز شد. حال این سوال مطرح است که با وجود افزایش بی‌حساب و کتاب قیمت این خودروها خریداران هنگام مراجعه به نمایشگاه بیشتر خواهان چه محصولاتی هستند؟ در این زمینه یک نمایشگاه‌دار به دنیای‌اقتصاد می‌گوید که موضوع قیمت اولین مساله‌ای است که مورد توجه مشتریان قرار دارد.با این حال قیمت تنها هدف نیست و مسائل دیگری هم در خرید خودروی وارداتی مورد توجه مشتری است.
به گفته این فعال بازار موضوع خدمات‌دهی توسط شرکت واردکننده یا نمایندگی، در دسترس بودن قطعات مصرفی مورد نیاز و همچنین قدرت نقد شوندگی خودرو در بازار از دیگر مواردی است که مورد توجه خریداران خودرو قرار می‌گیرد.
با توجه به آیتم‌های مورد توجه خریداران برای انتخاب خودروی وارداتی به گفته دست‌اندرکاران بازار،در حال حاضر در مدل سدان دو خودروی النترا و سراتو محصول دو برند کره‌ای یعنی هیوندایی و کیا بیش از سایر محصولات موجود، با خواست مشتریان همخوانی دارد همچنین در میان محصولات SUV (شاسی‌بلند) باز هم دو محصول از همین دو برند کره‌ای یعنی اسپورتیج از کیا و توسان از هیوندایی مورد توجه مشتریان محصولات وارداتی است.اما این خودروها هم اکنون با چه قیمتی در بازار عرضه می‌شود؟
آن‌طور که فعالان بازار وارداتی می‌گویند برای خرید این خودروها باید بودجه‌ای بین یک میلیارد تا یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اختصاص داد.
در سطح بعدی قیمتی یعنی از یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تا ۲ میلیارد تومان و ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به خودروهایی از برندهای رنو،تویوتا، برخی از مدل‌های کیا، هیوندا و مدل‌های ارزان قیمت برند آلمانی ب ام دبلیو اختصاص دارد. هرچه به سمت راس هرم حرکت می‌کنیم قیمت‌ها بالاتر و برندها خاص‌تر می‌شوند. در راس هرم می‌توان به برندهایی مانند مرسدس بنز، بی‌ام‌دبلیو، مازراتی و پورشه اشاره کرد.

گزارشی از خرید و فروش خودروهای وارداتی در بازار تهران

نمایندگی‌هایی که نمایشگاه‌دار شدند
چرا با وجود توقف ثبت‌سفارش خودروهای وارداتی، خرید و فروش این محصولات همچنان رونق دارد ؟ آیا این رونق ناشی از سود معامله خودروهای خارجی است؟ در پاسخ به این سوالات برخی از فعالان بازار بر سود بالای معامله وارداتی‌ها تاکید دارند. به نظر می‌رسد درآمد نمایشگاهداران خودروهای وارداتی چندان بد نباشد، زیرا در شرایطی که دو سال از ممنوعیت واردات خودرو به کشور می‌گذرد و فعالان حاضر در حوزه واردات هیچ آینده روشنی در این زمینه پیش روی خود نمی‌بینند باز هم برخی نسبت به افتتاح نمایشگاه جدید اقدام می‌کنند.
در این زمینه اما دبیر انجمن وارد‌کنندگان خودرو از فروشندگان جدیدی در بازار وارداتی‌ها خبر می‌دهد. وی در این زمینه عنوان می‌کند در شرایط فعلی که واردات خودرو به نفع مدیریت منابع ارزی قفل شده و دولت اجازه فعالیت را از وارد‌کنندگان به نوعی سلب کرده و شرکت‌های نمایندگی هم فعالیتی ندارند، مدیران ارشد این نمایندگی‌ها برای اینکه در این دوران بتوانند به حیات خود ادامه دهند، چاره‌ای ندارند جز اینکه تا شرایط برای فعالیت مجدد در زمینه واردات امکان‌پذیر شود از مسیر نمایشگاه‌داری روزگار خود را سپری کنند.
بنابراین طبق اظهارات دادفر بخشی از نمایشگاه‌های جدیدالتاسیس خودروهای وارداتی توسط نمایندگی‌ها یا وارد‌کنندگان افتتاح شده است. اما به نظر نمی‌رسد این همه ماجرا باشد و همچنان سطح درآمد نمایشگاه‌داران خودروهای وارداتی، برخی از افراد را وسوسه می‌کند تا در این وادی فعالیت کنند و نسبت به افتتاح نمایشگاه خودروی وارداتی اقدام کنند.  اما این سطح درآمد چه میزان است؟
به گفته یکی از فعالان بازار وارداتی، نمایشگاه‌داران عضو اتحادیه براساس نرخ نامه‌ای که اتحادیه در اختیار آنها قرار داده‌اند نسبت به دریافت وجه از طرفین معامله اقدام می‌کنند.
وی اذعان می‌کند که محاسبــه حــق‌الـــزحمـه نمایشگاه‌داران براساس نرخ‌نامه اتحادیه نمایشگاه‌داران اندکی سخت است. این نمایشگاه‌دار با ذکر مثالی عنوان می‌کند که برای انجام یک معامله در دامنه قیمتی یک میلیارد تا یک میلیارد و سیصد میلیون تومان که گروه قیمتی خودروهای پرطرفدار را در میان محصولات وارداتی شامل می‌شود، یک نمایشگاه‌دار رقمی بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان از طرفین معامله دریافت می‌کند.
البته این نمایشگاه‌دار می‌گوید در پاره‌ای از موارد رقمی در حدود ۳ تا ۵ میلیون تومان به رقم فوق به‌عنوان حق‌الزحمه انجام خرید یا فروش با قیمت خوب، پیدا کردن خودرو با شرایط فنی مناسب و... از سوی خریدار یا فروشنده به حساب نمایشگاه‌دار واریز می‌شود.

آپارتمان‌های متحرک
تعیین قیمت خودروهایی وارداتی از چه ساز و کاری تبعیت می‌کند؟ چگونه یک خودروی وارداتی در شرایط حاضر که واردات ممنوع است از سوی معامله‌گران کشف قیمت می‌شود.
در این زمینه دبیر انجمن وارد‌کنندگان خودرو به خبرنگار ما می‌گوید قیمت‌گذاری خودروهای وارداتی در شرایط فعلی تابعی از وضعیت اقتصادی کشور است.
مهدی دادفر ادامه می‌دهد که در سال ۹۶ که اقتصاد کشور در وضعیت عادی به سر می‌برد، به‌طور مثال یک فرد می‌توانست با پرداخت یک میلیارد تومان یک واحد مسکونی در تهران خریداری کند. در آن زمان یک خودروی وارداتی متوسط، قیمتی در حدود ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان داشت. حال که قیمت آن واحد مسکونی به رقمی حول و حوش ۴ تا ۵ میلیارد تومان رسیده است دارنده همان خودرو، قیمتی در حدود یک میلیارد تومان روی خودروی خود می‌گذارد.
البته دادفر معتقد است قیمت‌های اعلامی برای خودروهای وارداتی به هیچ وجه منطقی نیست. او ادامه می‌دهد در شرایط حاضر که وضعیت اقتصادی نابسامان است، دارندگان کالا از جمله خودروهای وارداتی هر قیمتی را بخواهند روی خودروی خود می‌گذارند و به‌دلیل ممنوعیت واردات متر و معیار مشخصی در اختیار خریداران قرار ندارد.
در همین زمینه یکی از نمایشگاه‌داران نرخ ارز را اصلی‌ترین آیتم اثرگذار روی قیمت خودروهای وارداتی عنوان می‌کند.
او ادامه می‌دهد این روزها قیمت خودرو وارداتی از سوی عرضه‌کنندگان براساس قیمت ارز محاسبه می‌شود. این فعال بازار تاکید می‌کند تنها نرخ ارز ملاک عمل است و عرضه و تقاضا نقش چندانی در تعیین قیمت‌ها بازی نمی‌کند.

گزارشی از خرید و فروش خودروهای وارداتی در بازار تهران

با این وضعیت حاکم بر قیمت خودروهای وارداتی چه افرادی بیشتر به نمایشگاه‌های مراجعه می‌کنند؟
در این زمینه یکی از نمایشگاه‌داران می‌گوید: فارغ از افراد کنجکاوی که به قصد دانستن قیمت محصولات موجود در نمایشگاه به آنها مراجعه می‌کنند بیشتر خریداران را افرادی تشکیل می‌دهد که قصد دارند خودروی خود را به روزتر کنند. مثلا یک خودروی ۲۰۱۵ را با یک خودروی ۲۰۱۷ تعویض کنند.
با توجه به اظهارات این نمایشگاه‌دار افرادی این روزها به بازار خودروهای وارداتی مراجعه می‌کنند که پیش تر نیز مشتری این بازار بوده‌اند و حالا به دنبال خودرویی با آپشن‌های بیشتر هستند.
به این ترتیب به‌نظر می‌رسد با توجه به شرایط بازار خودروهای وارداتی که هم‌اکنون قیمت‌های نجومی را به خود می‌بیند، کمتر مشتریان جدید به بازار مراجعه می‌کنند. اما با توجه به قیمت‌های بالا و نحوه ورود مشتریان به این بازار در حال حاضر نحوه فروش وارداتی‌ها هم جای سوال دارد. در این زمینه یک فعال بازار خودروهای وارداتی به «دنیای‌اقتصاد» می‌گوید که در این شرایط بیشتر داد و ستد به سمت معاوضه در حرکت است و کمتر پول نقد جا‌به‌جا می‌شود.
او ادامه می‌دهد پیش‌تر نمایشگاه‌داران کل پول را از خریدار دریافت می‌کردند و بعد آن را به حساب فروشنده واریز می‌کردند؛ اما این روزها که وضعیت دریافت مالیات از نمایشگاه‌داران سخت‌تر شده است، نمایشگاه‌داران تنها نقش نظارتی را در انجام معامله بر عهده دارند. وی تاکید می‌کند که خریداران با هماهنگی آنها مبلغ مورد توافق را به حساب فروشنده واریز می‌کنند و بعد از نهایی شدن معامله نمایشگاه‌داران همان مبلغ حق‌الزحمه خود را از دو طرف معامله دریافت می‌کنند.

 favorite_border 3
loyalty 
اولین دیدگاه را شما بنویسید :)
لطفا کد را در کادر وارد نمایید
عناوین مرتبط با این مطلب
پربازدیدترین ها
grade نحوه عملکرد دوربین‌های چراغ راهنما
grade جنرال موتورز هامر مدل 2022، بازگشت پادشاه با 1000 اسب بخار
grade تازه‌ترین قیمت انواع خودرو/ پژو 206 ارزان شد
grade مراحل ساخت یک پیست مسابقه اتومبیلرانی
grade احتمال توقف تولید برخی خودروها
grade آخرین گزارش ارزیابی کیفی خودروهای کشور: تولید 5 خودرو سواری با چهار ستاره
grade خودروهای بالای 1 میلیارد تومان مشمول مالیات می‌شوند
grade معرفی نمایندگی زیرووات، آاگ و کنوود
grade قیمت رپورتاژ آگهی درمقایسه با سایر روش های سئو سایت و تبلیغات آنلاین
grade نسخه گازسوز فولکس واگن گلف 2020 معرفی شد‌
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا - آبان 99
grade صدرنشینی تویوتا در نظرسنجی ژاپنی
grade خودروسازان داخلی مجوز افزایش قیمت گرفتند
grade آخرین وضعیت عرضه خودرو در بورس
grade جزئیات طرح آزادسازی قیمت خودرو
grade قیمت‌های جدید خودرو به زودی اعلام می‌شود
grade آغاز حذف یارانه پنهان خودرو
grade تاثیر قیمت خودرو روی افزایش هزینه خانوار
grade تولید خودرو هایما در ایران خودرو رسما متوقف شد
grade بازار خودرو از دلار و سکه پیشی گرفت
grade کاهش 60 درصدی فروش بنزین سوپر در جایگاه‌ها
grade آئودی به زودی صاحب بنتلی خواهد شد
grade فرمول یک 'سبز' می‌شود؟
grade مقایسه سه خودروی شاسی بلند جمع و جور چینی: هایما اس 7، جک اس 5 و تیگو 5 اسپرت
grade تست رانندگی مرسدس بنز یونیماگ یو 4000
grade علت ترکیدن تایر حین رانندگی چیست؟
grade دانگ فنگ ix5 (دیگنیتی)، شاسی بلند جدید چینی بهمن موتور
grade لامبورگینی، خلق یک اثر هنری از فولاد سخت!
grade S-A1 تاکسی هوایی هیوندای اوبر
grade Road Zipper، ماشین انتقال موانع بتونی در مسیرها
grade کراس اوور زوتی T600 رقیبی برای هاوال h2 ، چری تیگو 5 ، جک اس 5 و هایما اس 7
grade رانا پلاس جدید رو نبینی از کفت رفته! + فیلم
grade چری آریزو استار، کانسپت جذاب چینی
grade کمپانی سونی با معرفی خودروی ویژن اس به جمع خودروسازان پیوست
grade فولکس واگن Touareg R
grade ماجرای پیرزنی که 700 تا پورشه را مثل نخود و لوبیا وارد کرد + فیلم
grade آش جدید گروه بهمن برای مشتریان
grade نسل جدید ال نود، داچیا لوگان 2021 رونمایی شد
grade جشن 50 سالگی پنج نسل سری XJ جگوار
grade با پادشاه جدید سرعت جهان آشنا شوید، SSC تواتارا
grade نحوه عملکرد دوربین‌های چراغ راهنما
grade جنرال موتورز هامر مدل 2022، بازگشت پادشاه با 1000 اسب بخار
grade رنو مگان ای ویژن، چشم اندازی از محصولات برقی آینده رنو
grade احتمال ریزش قیمت کدام خودروها وجود دارد؟
grade فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه رانا پلاس و سورن پلاس
grade تازه‌ترین قیمت انواع خودرو/ پژو 206 ارزان شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - مهر 99
grade مراحل ساخت یک پیست مسابقه اتومبیلرانی
grade احتمال توقف تولید برخی خودروها
grade هشدار رئیس شورای رقابت به خودروسازان
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 22 مهر 99
grade نسل جدید کیا اسپورتیج سال آینده از راه می رسد
grade مقایسه بی ام و 2002tii مدل 1972 و بی ام و M235i مدل 2014
grade نیسان ماکسیما مدل 2021، بزرگداشت 40 سالگی این محبوب بازار ایران
grade مشخصات فنی سورن پلاس، محصول جدید ایران خودرو
grade وزیر صمت مشخص شد
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو هایما S5 به سایر محصولات/ مهر 99
grade 31 هزار و 450 برنده ایران خودرو مشخص شدند
grade جزئیات طرح مجلسی ها برای آزادسازی قیمت بنزین
grade قیمت جدید برخی از خودروها در بازار تهران
grade تولید 405 هزار خودرو سواری در نیمه نخست سال جاری
grade فولکس واگن آی دی 4 مدل 2021، شاسی بلند الکتریکی فولکس واگن
grade قرعه‌کشی ایران خودرو انجام شد
grade اعلام طرح فروش فوق‌العاده محصولات سایپا ویژه مهرماه 99
grade آخرین گزارش ارزیابی کیفی خودروهای کشور: تولید 5 خودرو سواری با چهار ستاره
grade تنها نمایشگاه خودروی امسال در پکن
grade نوبت‌دهی اینترنتی شماره‌گذاری خودرو در 15 استان دیگر
grade آغاز پروژه تولید نخستین خودرو شاسی‌بلند آفرودی در گروه سایپا/ SUV جدید سایپا به زودی رونمایی و سال آینده وارد بازار می‌شود
grade افزایش درآمد خودروسازان از کاهش فروش!
grade اولین دستور خودرویی وزیر صمت
grade وعده مجلس برای فروکش کردن قیمت خودرو
grade عجیب ترین قوانین خودرویی دنیا
grade خودروهای بالای 1 میلیارد تومان مشمول مالیات می‌شوند
grade معرفی نمایندگی زیرووات، آاگ و کنوود
grade دو سناریو برای تغییر توزیع یارانه بنزین
grade قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده سایپا فردا انجام می‌شود
grade فروش فوق‌العاده خودروسازان معطل مجوز افزایش قیمت
grade قیمت رپورتاژ آگهی درمقایسه با سایر روش های سئو سایت و تبلیغات آنلاین
grade پرداخت یکسان خسارت بیمه به خودرو میلیاردی و 220 میلیونی
grade خداحافظی تویوتا با لندکروز
grade قیمت‌های عجیب در بازار خودرو/ پراید 135 میلیون تومان شده است؟
grade نهاد قیمت گذاری خودرو تغییر نخواهد کرد
grade خودروسازان ملزم به عرضه محصولات در بورس می‌شوند
grade موتور سه استوانه جایگزین موتورهای ایران خودرو می‌شود
grade تولید خودرو برقی ملی تا 18 ماه آینده
grade آیا قیمت‌گذاری خودرو آزاد می‌شود؟
grade نسخه گازسوز فولکس واگن گلف 2020 معرفی شد‌
grade برنامه بلندپروازانه تسلا برای پیکاپ سایبرتراک
grade جولان قیمت های نجومی در بازار خودرو
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا - آبان 99
grade صدرنشینی تویوتا در نظرسنجی ژاپنی
grade شورای رقابت بازار خودرو را به هم ریخت؟
grade چرا شرط پیش پرداخت مبلغ خودرو دوباره حذف شد؟
grade راهکارهای پیشنهادی ساماندهی بازار خودرو
grade انعکاس تورم انتظاری در پیش فروش خودرو
grade آغاز تولید انبوه گیربکس 6 سرعته با طراحی داخلی ایران خودرو
grade حرکت همه جانبه ولوو به سمت الکتریکی شدن
grade خودروسازان داخلی مجوز افزایش قیمت گرفتند
grade تصمیم نهایی برای صنعت و بازار خودرو
grade پیشنهاد واردات خودروی کارکرده به کشور
grade ثبت 4100 شکایت خودرویی در تهران
grade آخرین وضعیت عرضه خودرو در بورس
grade پر فروش ترین خودروهای الکتریکی کدامند؟
grade الزامات همکاری 25 ساله ایران با چین در صنعت خودرو
grade شماره گذاری خودروهای رنو بلامانع اعلام شد
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو هایما S7 به سایر محصولات مهر 99
grade ادامه رکوردهای فروش تسلا
grade سرنوشت خودرو در نیم‌سال دوم
grade جزئیات طرح آزادسازی قیمت خودرو
grade زمان ورود تسلا به بازار هند مشخص شد
grade پراید 130 میلیون تومانی در سایه سکوت نهادهای نظارتی
grade سازمان حمایت به جای شورای رقابت در طرح خودرویی مجلس
grade قیمت‌های جدید خودرو به زودی اعلام می‌شود
grade لزوم تغییر فرمول قیمت‌گذاری خودرو
grade آغاز حذف یارانه پنهان خودرو
grade تاثیر قیمت خودرو روی افزایش هزینه خانوار
grade فروش پورشه تایکان از 10 هزار دستگاه گذشت
grade تولید خودرو هایما در ایران خودرو رسما متوقف شد
grade بازار خودرو از دلار و سکه پیشی گرفت
grade کاهش 60 درصدی فروش بنزین سوپر در جایگاه‌ها
grade فروش‌ فوق‌العاده خودروسازان با قیمت‌های قبلی به اتمام رسید
grade آئودی به زودی صاحب بنتلی خواهد شد
grade نقاط ضعف و قوت ام وی ام X55 مدیران خودرو
grade پژو 206 تیپ 2 بخریم یا تیبا 2 ؟ + فیلم
grade احتمال حذف نام رنو برای همیشه پس از ورشکستگی
grade تکامل لوگو بی‌ ام‌ و در طول تاریخ
grade فورد جی تی مدل 2020 با بدنه تمام کربن معرفی شد
grade هیوندای سانتافه مدل 2021، فیس لیفتی برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade بی ام و سری 4 مدل 2021، نسل جدید سری 4 محبوب باوارایی ها
grade کیا اپتیما 2021 نماد رشد و نبوغ خودروساز کره ای
grade نسل جدید هیوندای i20 مدل 2019؛ ترکیبی از تکنولوژی، ایمنی و زیبایی
grade ساینا اس توسط سایپا معرفی شد
grade پراید، داستانی تکراری در صنعت خودروسازی ایران
grade اولین تصاویر واقعی و قیمت کوییک آر
grade جی ام سی یوکان مدل 2021، شاسی بلند قلدر و شیک آمریکایی
grade مازراتی لوانته تروفئو ناویتک، سریعترین شاسی بلند دنیا
grade آکورا TLX مدل 2021، زنگ خطر برای رقبای آلمانی
grade مرسدس بنز GLA مدل 2021، کراس‌اوور جمع و جور بنز
grade جی ام سی S350، محصول میلیاردی جدید ریگان خودرو
grade تست و بررسی خودرو به سبک گاراژ بخردی
grade وقتی به جای نیسان با کارکرد یک میلیون مایل بهت نیسان صفر مجانی میدن!
grade کراس جدید سایپا رونمایی شد
grade مقایسه لیفان X60 اتوماتیک و چانگان CS35 اتوماتیک
grade سایپا عاجز از اعلام درست مشخصات فنی سایپا شاهین
grade فورد برانکو شاه شاهان آفرود مدل 2021 معرفی شد
grade مسابقات فرمول 1 گرندپری انگلستان (سیلواستون 2020)
grade مقایسه لیفان ایکس 70، چری تیگو 5 و هاوال H2
grade آئودی S4 مدل 2020، سدان اسپرت همه چیز تمام آلمانی
grade تا اینجای فصل 2020 فرمول یک چه گذشته است!
grade تویوتا سینا مدل 2021، مینی ون هیبریدی جدید تویوتا
grade همه چیز درباره جک اس 7، شاسی بلندی که در 11 کشور به فروش می‌رسد
grade مشخصات پژو 208 مدل 2020
grade نسل جدید نیسان ماکسیما تمام الکتریکی خواهد بود
grade تویوتا هایلوکس مدل 2021، مدل جدید پیکاپ تویوتا با چهره ای تازه
grade بوگاتی چنتودیچی، هدیه گران قیمت رونالدو به خودش
grade خودرو برلیانس H330 به خط تولید شرکت سایپا بازگشت
grade جیپ گلادیاتور 6x6 مدل 2020، هیولا شش چرخ جیپ
grade تویوتا یاریس کراس مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade مشخصات پژو 2008 مدل 2020
grade بررسی اجمالی دانگ فنگ SX6
grade چرا هیوندای توسان 2020 نخریم؟
grade لامبورگینی سیان رودستر، سریعترین خودرو کروک هیبریدی جهان
grade مشخصات جنسیس G80 مدل 2021، نسل سوم سدان لوکس کره ای
grade مکانیزم کلاس بندی خودروها
grade دوج چارجر SRT هلکت Redeye، قدرتمندترین سدان جهان
grade چانگان یونی تی مدل 2020، کراس اوور مدرن و جذاب چینی
grade دی اس 9، سدان جدید برند دی اس رونمایی شد
grade مشخصات رولزرویس کولینان کوست لاین منصوری
grade استون مارتین ونتیج رودستر مدل 2021، الهه زیبایی انگلیسی
grade 15 مدل از بدترین شورولت کوروت های تاریخ
grade مهمترین خودروهای تاریخ
grade حداکثر سرعت کوئنیگزگ جسکو ابسلوت چه قدر است؟
grade زینگر 21C، نخستین ابرخودرو با چاپ سه بعدی
grade هامر جدید 1000 اسب بخار قدرت خواهد داشت
grade نانوتکنولوژی در صنعت خودرو
grade پژو لندترک مدل 2021، پیکاپ جدید پژو رونمایی شد
grade فراری 360 مادنا لیموزین، سریعترین لیموزین جهان
grade تاریخچه بوگاتی ویرون
grade دوج دورانگو SRT هلکت مدل 2021، قدرتمندترین شاسی بلند کارخانه‌ای دنیا متولد شد
grade بی‌ام‌و کانسپت i4، رقیب جدید تسلا از سوی باوارایی ها
grade از هد آپ و دوربین در کلاه ایمنی، تا تمام تکنولوژی های موتورسیکلت ‌های بی ام و
grade 8 خودرو اسپرت کلاسیک گران‌‌ قیمت تاریخ
grade به کارواش رفتن شورولت کوروت استینگری مدل 1967 پس از 33 سال
grade کادیلاک اسکالید مدل 2021، شاسی بلند سوپرلوکس آمریکایی
grade سیتروئن از خودرو شهری خود با نام سیتروئن Ami پرده برداشت
grade نسل چهارم رنجرور، مهمانی آشنا از بریتانیا
grade بررسی پرفروش ترین مدل نیسان در اروپا؛ نیسان قشقایی 2018
grade چرا خودروها از فرمان برقی استفاده می کنند؟
grade نیسان آریا مدل 2022، شاسی بلند الکتریکی جدید نیسان
grade هیوندای i20 مدل 2020 با طراحی جدید و پیشرانه هیبریدی معرفی شد
grade بهترین لامپ های خودرو
grade تسلا رودستر سافاری با طراحی آخر الزمانی
grade نادر ترین خودروهای عضلانی آمریکایی کدامند؟
grade دوج چلنجر SRT سوپر استاک سریعترین خودرو عضلانی در دنیا
grade تست فنی نسخه خاص GMC سیرا مدل 2016
grade 8 خودرویی که شرکت های سازنده خود را از ورشکستگی نجات دادند
grade کیا تلوراید بهترین خودرو سال 2020 شد
grade مقایسه وانت آریسان و تندر پیکاپ
grade عوارض جدید آزادراه تهران-قم و کرج-قزوین
grade هیوندای النترا تیپ N Line مدل 2021، سدان جدید هیوندای
grade رم TRX 1500 مدل 2021، قدرتمندترین پیکاپ جهان
grade بهترین خودروهای کوپه های 2020
grade مرسدس بنز AMG جی 63 Inkas، شاسی بلند لوکس ضد گلوگه
grade مشخصات فنی و امکانات ساینا آپشنال مشخص شد
grade مسابقات فرمول یک گرندپری اسپانیا (بارسلونا 2020)
grade همه چیز درباره کوییک GR محصول جدید سایپا
grade قطع سهمیه بنزین وانت‌ بار های بدون کارت هوشمند
grade جدول نرخ جرایم رانندگی در سال 99 + کد تخلف
grade ایکو K132 خودرو جدید ایرانخودرو معرفی شد
grade تفاوت کوئیک و کوئیک آر در چیست؟
grade اعلام طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 25 آذر 98
grade طرح تبدیل خودرو ساندرو به چانگان CS35 - دی 98
grade نتیجه شکایت 37 نفر از شرکت سایپا سیتروئن در تهران
grade چگونه مراقب واشر سرسیلندر خودروی خود باشیم؟
grade تجربه رانندگی با وانت تویوتا تاکوما تی آر دی
grade نوآوری های خودروهای کاروان یا کمپر ون
grade واردات خودرو احتمالا از سال 99 آزاد می‌شود
grade سردرگمی ادامه دار مشتریان کارمانیا به دلیل عدم انجام تعهد
grade آغاز فروش ام وی ام ایکس 55 توسط شرکت مدیران خودرو
grade هرجا سخن از بی اعتمادیست نام سیف خودرو می‌درخشد
grade وانت‌بارها 100 لیتر سهمیه سوخت اضافه می‌گیرند
grade طراحان ایرانی خودرو در عرصه بین المللی
grade نحوه تعمیر شیشه برقی خودرو
grade تویوتا لونار کروزر، خودرو ماه پیما تویوتا
grade مالیات و عوارض خودرو برای سال 99 تعیین شد
grade بهترین دوربین‌های داشبوردی خودرو
grade بهترین گیجهای اندازه گیری باد و عمق آج لاستیک در سال 2019
grade فرمول یک 'سبز' می‌شود؟
grade طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - 8 آبان 98
grade واتر پمپ چگونه کار می‌کند و علائم خرابی آن چیست؟
grade بزرگترین گردهمایی خودروهای کلاسیک در پیست آزادی
grade شرایط فروش اقساطی جدید جک جی 4 کرمان موتور ویژه آبان 98 اعلام شد
grade بزودی فروش 3 محصول جدید سایپا آغاز می‌شود
grade احتمال آزادسازی واردات خودرو در سال آینده قوت گرفت
grade سهمیه بنزین اول هر ماه شارژ می‌شود
grade طرح تبدیل ساندرو اتوماتیک به سراتو - آبان 98
grade لامبورگینی و شیائومی خودروی کارتینگ الکتریکی می‌سازند
grade میباخ GLS مدل 2020 رونمایی شد
grade شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه 19 آبان 98
grade ماشین حساب به دست بگیرید تا سهمیه بنزین‌ تان غیب نشود
grade بهتر است با بنزین انتهای باک حرکت نکنیم
grade پارس اتوماتیک به لیست فروش فوری ایران خودرو اضافه شد + شرایط فروش
grade سایبر تراک وانت برقی خیره کننده تسلا
grade خودروهای بدون معاینه فنی 50 هزار تومان جریمه می‌ شوند
grade اسپارک اول با 2000 اسب بخار پر قدرت‌ترین خودرو تاریخ
grade ونکوییش؛ فراری آستون مارتین و اولین محصول موتور وسط آستون
grade لوازم یدکی پژو چقدر گران شده است؟
grade تاریخچه شرکت خودروسازی بی ام و
grade صبا باتری حریفی قدر برای رقبای خارجی
grade بزودی از سوی کرمان موتور، فروش اقساطی جک جی 4 بدون بهره
grade سانگ یانگ اطلاعات فنی نسخه الکتریکی کوراندو را منتشر کرد
grade مقایسه سه خودروی شاسی بلند جمع و جور چینی: هایما اس 7، جک اس 5 و تیگو 5 اسپرت
grade بدترین خودروهایی که در دهه گذشته معرفی شدند
grade تست رانندگی مرسدس بنز یونیماگ یو 4000
grade معرفی بهترین خودروهای هاچ‌بک سال 2019
grade نیسان آریا Ariya، چشم اندازی از کراس‌اوورهای آینده نیسان
grade کیا اپتیما مدل 2021، نسل پنجم سدان کره‌ای پر طرفدار
grade چگونه بفهمیم عمر باتری خودرو رو به اتمام است؟
grade مقایسه برلیانس c3 کراس، ساندرو استپ وی و دانگ فنگ اچ 30 کراس
grade جدیدترین طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 آبان 98
grade علت ترکیدن تایر حین رانندگی چیست؟
grade تحول مدیریتی در اتحاد رنو-نیسان
grade خبری از مک لارن برقی در آینده نزدیک نخواهد بود
grade نخستین خودرو الکتریکی ملی ترکیه رونمایی شد
grade خودروهایی که در سال 99 مشمول انجام معاینه فنی هستند
grade سونی با رونمایی از خودرو الکتریکی ویژن اس خودروساز شد
grade دولت بنزین را 3 برابر گران کرد/سهمیه 1500، آزاد 3000 تومان
grade واریز ریالی سهمیه بنزین وانت بارها در انتظار تایید وزارت کشور
grade مشخصات لیفان ایکس 70، محصول احتمالی خودروسازان بم
grade ایرانخودرو ‌قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک را اعلام کرد
grade دختران مکانیک
grade انواع لاستیک خودرو را بهتر بشناسیم / تفاوت تایرها در چیست؟
grade نیسان لیف پرفروش ترین خودرو برقی جهان
grade کدام خودرو بهترین خودروی سال دانمارک شد؟
grade دانگ فنگ ix5 (دیگنیتی)، شاسی بلند جدید چینی بهمن موتور
grade 10 خودرو پرفروش تاریخ
grade شرایط جدید ثبت نام اقساطی ایران خودرو - 3 دی 98
grade سهمیه‌ بنزین برای نوروز زیاد می‌شود؟
grade دفتر اسناد رسمی یا دفاتر تعویض پلاک؟
grade آشنایی با کارکردهای اصلی روغن موتور خودرو و سایر روغن ها
grade مرسدس بنز ویژن AVTR، اوج شکوفایی تکنولوژی و هنر بنز
grade تصاویر رندر شده از رنو ساندرو جدید، ساندرو در لباس کلیو
grade خودرو یا بنزین؛ عامل آلودگی هوا کدام است؟
grade موتورسیکلت های سری S1000 بی‌ام‌‌و
grade شرایط جدید فروش محصولات جک با قیمت قطعی
grade ایرانخودرو تولید محصولات خود با پیشرانه یورو 5 را آغاز کرد
grade جایگزین خودرو MG360 به مشتریان این محصول اعلام شد
grade آشفتگی عجیب در بازار خودرو
grade جلوگیری از بالارفتن بیش از حد دمای آب خودرو
grade انتشار لیست قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار - 19 دی 98
grade لوگو کمپانی کیا موتورز تغییر خواهد کرد
grade بوگاتی شیرون هرمس مانی خوشبین آماده شد
grade بهترین خودروهای مدل 2019
grade نشانه های خرابی دینام خودرو
grade جگوار اف تایپ مدل 2021 معرفی شد
grade جزئیات فروش فوری و پیش فروش محصولات جدید سایپا
grade تحويل حضوری خودرو به مشتريان درسايت مركزی ايران خودرو
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 11 دی 98
grade بی‌ام‌و M2 Competition مدل 2019
grade مشتریان عظیم‌ خودرو همچنان در بلاتکلیفی
grade پاگانی هوایرا Imola مدل 2020، قدرتمندترین پاگانی تاریخ
grade لامبورگینی، خلق یک اثر هنری از فولاد سخت!
grade تست رانندگی بی‌ام‌و X2 M35i مرز بین هاچ بک و کراس اوور
grade 3 میلیون دلار برای اولین دستگاه شورولت کوروت استینگری!
grade بررسی یک نسخه خاص فراری؛ فراری 458 Speciale
grade بی ام و i8 به انتهای راه رسید
grade محصولات کرمان موتور را اینترنتی بخرید
grade اطلاعیه مجمع تشخیص مصلحت: قیمت بنزین ربطی به ما ندارد
grade دنا پلاس به سیستم تعویض دنده کابلی تجهیز می‌شود
grade خودروهای گرانقیمت مشمول مالیات شدند
grade چراغ خاموش برخی جایگاهداران برای کم فروشی بنزین
grade کوئنیگزگ جسکو Absolut، سریعترین خودرو تاریخ کوئنیگزگ
grade گلایه شدید مشتریان از روند تحویل خودروها
grade تویوتا یاریس GR گرگی در لباس میش معرفی شد
grade S-A1 تاکسی هوایی هیوندای اوبر
grade Road Zipper، ماشین انتقال موانع بتونی در مسیرها
grade پاکستان خودروی کم مصرف پرنس را روانه بازار می‌ کند
grade پایگاه فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور معرفی شد
grade کرونا نمایشگاه خودروی پکن 2020 را هم به تاخیر انداخت
grade تسلا سایبر تراک به ناوگان پلیس دبی خواهد پیوست
grade اطلاعیه جدید ایران‌خودرو و سایپا در خصوص فرآیند قرعه‌کشی
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - 26 بهمن 98
grade سهمیه سوخت سرویس مدارس اعلام شد
grade کراس اوور زوتی T600 رقیبی برای هاوال h2 ، چری تیگو 5 ، جک اس 5 و هایما اس 7
grade رانا پلاس جدید رو نبینی از کفت رفته! + فیلم
grade آغاز فروش کوییک آر از اول بهمن
grade دارندگان بیش از یک خودرو باید مالیات بپردازند
grade قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو به پایان رسید + جدول اعلام
grade خودرویی که اتوماتیک خودش دریفت می‌ زند
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه آذرماه 98
grade نحوه تشخیص تایر های جدید از انبار شده‌ ها
grade بنتلی مولسان نسخه 6.75 مدل 2020، پایان خوش سدان لوکس بنتلی
grade طرح جدید فروش اقساطی ایران خودرو - 10 بهمن ماه 98
grade شرایط پیش فروش پژو 207i با سقف شیشه ای اعلام شد
grade لامبورگینی V12 ویژن جی تی رونمایی شد
grade طرح تبدیل خودرو سوزوکی ویتارا به سایر محصولات - آذر 98
grade فرمول سال 99 طرح ترافیک شهر تهران
grade خودروی برقی جدید و هوشمند ام‌جی ZS
grade کوئنیگزگ Gemera، نخستین ابرخودرو چهار سرنشین دنیا
grade مقایسه دو برادر: هیوندای سوناتا 2019 و کیا اپتیما 2019
grade شرایط جدید فروش جک S5 و S3 اعلام شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 21 اسفند 98
grade اشعه لیزر جایگزین برف پاک کن می شود
grade علت غیبت چند هفته‌ای دوچرخه های نارنجی رنگ تهران چیست؟
grade تکلیف کارت سوخت خودروهای صفر چه می‌ شود؟
grade تویوتا راو4، ماشین برتر سال ژاپن
grade چری آریزو استار، کانسپت جذاب چینی
grade دناپلاس و 4 محصول دیگر در مرحله سوم پیش فروش ایران‌ خودرو
grade تشریح جزئیات طرح پلاک سوم خودروها
grade گیربکس خودروهای بی‌ ام‌ و مشکل دارد!
grade طرح هوای پاک شرکت کرمان موتور در زمستان 98
grade خودتان را برای ورود تویوتا لندکروز جدید آماده کنید
grade شرایط فروش محصولات گروه سایپا به مناسبت دهه مبارک فجر
grade قابل اعتماد ترین شاسی بلندهای مدل 2020 کدامند؟
grade احتمال بازگشت هامر به مجموعه محصولات جنرال موتورز
grade بنیانگذار شرکت ایران خودرو درگذشت
grade فولکس واگن گلف، نسل هشتم یکی از محبوب‌ترین هاچ‌بک‌های تاریخ
grade لامبورگینی و مدلی که فقط یک دستگاه از آن موجود است
grade نفربرهای زره پوش جدید
grade آزادراه تهران-شمال ساخته شد+ جزییات
grade امکان ادغام پژو با فیات کرایسلر قوت پیدا کرد
grade خط قرمزی برای نمایندگان متخلف فروش تایر
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو - 16 آذر 98
grade جزئیات جدید از خودروهای دپو شده در گمرک
grade اعتراضات بنزینی در چند شهر کشور
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 17 آذر
grade واردات خودرو مشروط می‌ شود
grade علت گرانی این روزهای بازار خودرو از زبان وزیر صنعت
grade افزایش مصرف سوخت پس از سهمیه‌بندی بنزین/ عدم شماره‌گذاری پراید و پژو 405 از سال آینده
grade تست سواری موتورسیکلت یاماها FZ-10 مدل 2017 در کارولینای شمالی
grade کارگردان مستند اختاپوس بازداشت و آزاد شد
grade دیفرانسیل خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟
grade پایان یکی از غول‌ های خودروسازی جهان
grade زمان پیش فروش سایپا شاهین اعلام شد
grade ترخیص همه خودرو‌های پلاک اروندی دپو شده در گمرک خرمشهر
grade تولید پراید 132 متوقف شد
grade خودرو سوپرلوکس بنتلی به زودی از راه خواهد رسید
grade تولید خودروهای برقی تویوتا با همکاری FAW چین
grade مکانیزم عملکرد سیستم تعلیق در خودرو
grade واردات خودرو آزاد می‌شود؟
grade چرا اتاق خودرو به صدا می‌افتد؟
grade توضیحات سازمان حمایت درباره خودروهای تحویل نشده به مشتریان
grade مشخصات فنی هیوندای النترا مدل 2021 با پیشرانه هیبریدی
grade 9 محصول جدید ایران‌ خودرو در راه بازار
grade نگاهی به مدل‌های پرفروش کیا موتورز
grade دستورالعمل قیمتی 8 خودروی دیگر ایران خودرو ابلاغ شد
grade کراس‌اوور جدید جیلی
grade مقاومت خودروسازان در برابر اصلاح نحوه پیش فروش خودرو
grade تویوتا به علت تقلب در قیمت‌گذاری لکسوس جریمه شد
grade چارجر دایتونا موشک افسانه‌ای مسابقات ناسکار
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 26 بهمن 98
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 4 اسفند 98
grade پرداخت وام به متقاضیان دوگانه‌ سوز کردن خودروها
grade بنتلی باکالار، سوپر لوکس جدید بنتلی
grade افزایش روغن‌های تقلبی در بازار
grade شاهین جایگزین رهام شد
grade تجمع اعتراضی خریداران محصولات برلیانس و رنو
grade فروش اینترنتی محصولات کرمان موتور برای مقابله با کرونا
grade امنیت تیبا و پراید هیچ تفاوتی با هم ندارد
grade تاکسی هوایی هیوندای به زودی از راه می رسد
grade فروش خودرو 5 درصد زیر قیمت بازار پذیرفتنی نیست
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 19 آذر
grade شرایط فروش جدید جک اس 5 اتوماتیک ویژه مرداد 99
grade روسیه تولید انبوه لیموزین خود را آغاز می‌کند
grade خیز شهرداری برای افزایش 40 درصدی نرخ طرح ترافیک
grade بررسی ارتباط صنعت ساعت و خودرو
grade مابه‌التفاوت نقدی، جایگزین سهمیه سوخت سواری‌ های کرایه شد
grade جک ایکس 7 مدل 2020، بزودی در بازار ایران
grade مرسدس بنز تاریخ تحویل ابر خودرو پراجکت وان را اعلام کرد
grade زمان طرح ترافیک تهران کاهش یافت
grade یاماها YZ450F؛ موتورسیکلتی با قابلیت تنظیم فنی از روی گوشی تلفن
grade طرح تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 98
grade با بزرگترین خودروسازان دنیا آشنا شوید
grade عجیب ترین خودروهای آبی- خاکی جهان
grade شاهکار دو رگه آلمانی- ایتالیایی؛ بی‌ ام ‌و پینین فارینا گرن لوسو کوپه
grade فروش فوری پژو 405 دوگانه سوز و پارس TU5 در یکشنبه 15 دی ماه
grade کمپانی سونی با معرفی خودروی ویژن اس به جمع خودروسازان پیوست
grade رئیس سابق نیسان از ژاپن به لبنان گریخت
grade پیش فروش جدید سایپا بدون سود مشارکت و سود انصراف!
grade ضرورت برخورد با کم‌ فروشی در برخی پمپ بنزین‌ ها
grade خبری از فراری برقی تا قبل از سال 2025 نخواهد بود
grade فولکس واگن Touareg R
grade ماجرای پیرزنی که 700 تا پورشه را مثل نخود و لوبیا وارد کرد + فیلم
grade محدودیت سوختگیری با کارت بنزین جایگاه برداشته شد
grade مشتریان آذویکو (MG) همچنان در انتظار خودرو
grade آش جدید گروه بهمن برای مشتریان
grade اعلان قرمز اینترپل برای بازداشت رئیس سابق نیسان در لبنان
grade مشخصات اولیه پروژه K132 ایران خودرو مشخص شد
grade نسل جدید ال نود، داچیا لوگان 2021 رونمایی شد
grade بررسی کوپه تورینگ اسپرت فراری؛ فراری F12 برلینتا لوسو
grade نسل جدید ولوو XC90 تمام الکتریکی خواهد بود
grade آینده شرکت لکسوس
grade توسعه خدمات الکترونیک خودرو
grade نقص سیستم هیدرولیک دلیل فراخوان عظیم فورد
grade نخستین خودروی برقی شورولت در راه بازار چین
grade تصور خودروسازان از خودروی آینده؛ خودروی کانسپت e-Bee
grade قیمت و مشخصات هوندا CR-V مدل 2020
grade زمان انتظار برای صدور کارت سوخت جدید چقدر است؟
grade ربات هوشمند فولکس واگن برای شارژ خودروهای الکتریکی
grade تویوتا مشخصات فنی نسخه مسابقه تویوتا سوپرا را منتشر کرد
grade تسلا و طراحی نامتعارف پارکینگ برای وانت سایبری
grade ممنوعیت سوختگیری خودروهایی که غیرقانونی گازسوز شدند
grade قیمت جدید 8 محصول شرکت ایران خودرو منتشر شد
grade نرخ پیشنهادی دولت برای عوارض قطعه یک آزادراه تهران - شمال
grade میتسوبیشی GC-PHEV کانسپت، نسل آینده خودروهای کراس اوور
grade بیمه شخص ثالث از سال آینده راننده محور می‌شود
grade رونمایی و معرفی 3 محصول ایران خودرو فردا چهارشنبه
grade فراری روما معرفی شد
grade خاص‌ترین رنگ‌های خودرو در جهان
grade سیر تکاملی وانت‌ های شورولت
grade خودروی کلاس A ایران خودرو بهمن ماه معرفی می‌شود
grade بی‌ خیال مکمل‌ های بنزین شوید
grade تویوتا ونزا مدل 2021، بازگشت کراس‌اوور تویوتا با پیشرانه هیبریدی
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو ویژه 12 آذر 98
grade در سال 99 چه خودروهایی مشمول مالیات می‌شوند؟
grade قیمت جدید خودرو کوییک R - فروردین 99
grade ورود محصول جدید کوپا به بازار ایران + قیمت
grade مار افعی از سرزمین ماتادورها؛ سوپراسپرت آی.اف.آر اَسپید GT21 اینویکتوس
grade شایعه تک نرخی شدن قیمت بنزین تکذیب شد
grade پیشرانه‌های شش سیلندر خورجینی چه موتور‌هایی هستند؟
grade پیش‌فروش خودرو با آلایندگی یورو 4 را متوقف کنید
grade وُکسان واتمن قویترین موتورسیکلت برقی جهان
grade کیا سورنتو مدل 2021، تحولی نوین برای شاسی بلند محبوب کره ای
grade جزئیات جدید از خودروهای ترخیص شده و موجود در گمرک
grade نهادهای نظارتی دستور توقف ترخیص 1048 خودرو را صادر کردند
grade نخستین خودروی برقی چینی در اروپا
grade شرایط جدید فروش اعتباری ایران خودرو آذر 98
grade امسال هیچ خودرویی با استاندارد یورو 4، پلاک گذاری نمی‌شود
grade هنگام رانندگی جریمه و نمره منفی از آنِ کیست; مالک یا راننده؟
grade قیمت خودروهای سایپا امروز 98/11/13| پراید 62 میلیون تومان شد
grade کیا اپتیما جدید احتمالا با نام جدیدی عرضه خواهد شد
grade سوبارو سوار بر بازار خودروهای استیشن آمریکا
grade وانت هیوندای به پیشرانه توربو دیزلی مجهز خواهد شد
grade مدیر سابق نیسان چگونه از ژاپن گریخت؟
grade سايت فروش ايران خودرو فردا برای مشاركت‌ كنندگان در توليد 207 پانوراما فعال می‌ شود
grade تصویب ناگهانی طرح سامان‌دهی خودرو
grade همکاری استون مارتین با ایرباس برای تولید هلیکوپتر
grade خودروی جدید ایران خودرو K132 به نمایش گذاشته شد
grade تولید کوییک آر از مرز 100 دستگاه در روز گذشت
grade مردودی 50 درصد خودروهای یورو 5 در آزمون‌ تطابق تولید/ تحریم و سوخت بهانه است
grade فولکس واگن به دنبال تسخیر بازارهای جهانی در سال 2020
grade شرایط فروش غیر قطعی محصولات جک
grade اکثر خودروها به موتور پایه گازسوز مجهز خواهند شد
grade اعلام زمان پیش فروش و عرضه خودروی شاهین
grade تست فنی نسل هشتم هیوندای سوناتا
grade صنایع دفاع به کمک صنعت قطعه‌ سازی می‌ آیند
grade تولید ۶۰۰ هزار خودرو هدف ایران خودرو در سال ۱۳۹۹
grade آغاز پیش‌فروش خودرو با تحویل یک‌ساله
grade ارائه تاتا آلتروز برقی در هند برای سال 2020 تایید شد
grade کاهش 25 درصدی تولید خودرو در 9 ماهه امسال
grade دارندگان وسایل نقلیه عمومی مشمول مالیات بر درآمد می‌ شوند
grade مرسدس بنز در چین به مشکل خورد
grade آئودی یک کراس اوور برقی جدید رو می‌کند
grade فروش اعتباری پژو پارس از سوی ایران خودرو
grade فورد ماستنگ فیلم سرقت در 60 ثانیه با قیمت 852.500 دلار به فروش رسید
grade بزرگترین سازنده چینی خودروهای برقی با تویوتا همکاری می‌کند
grade نتیجه ادغام دو خودروساز بزرگ چیست؟
grade فروش اعتباری پراید 131 از سوی سایپا ویژه 19 آذر
grade طرح پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ - بهمن 98
grade دستور ترخیص 1048 خودروی دپو شده صادر شد
grade شرایط پیش فروش پژو 207 با سقف پانوراما
grade سخنگوی شرکت ملی پخش: تا این لحظه هیچ تصمیم و برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین نداریم
grade لوگوی جدید هیوندای برای پیشگیری از کرونا
grade بدعهدی‌ جدید در خودروسازی کشور
grade بی ام و M5 کامپتیشن مدل 2021 معرفی شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو - 30 بهمن 98
grade جزئیات تکمیلی طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو
grade فروش فوری خودرو، به نام مردم به کام سوداگران
grade جریمه 22 میلیون دلاری برای نیسان
grade پیام مدیر عامل صنایع خودروسازی کرمان به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade خصوصی‌سازی خودروسازی، بازی جدید انحصارگرایان
grade خودروهای الکتریکی با بیشترین توان پیمایش مسافت
grade هامر الکتریکی به جنگ تسلا سایبر تراک می رود
grade شرط دولت برای واگذاری سهام خودروسازان
grade نسخه آمریکایی هیوندای سوناتا 2018
grade احتمال آزاد شدن واردات خودرو
grade خودرو الکتریکی بنتلی تا پیش از سال 2025 عرضه نخواهد شد
grade الزام استاندارد یورو 5 به پایان سال 99 موکول شود
grade بوگاتی به دنبال ساخت خودروی سدان الکتریکی
grade عرضه بنزین سوپر در کشور بسیار محدود است
grade شرایط و محصولات پیش فروش یکساله ایران خودرو اعلام شد
grade تولید روزانه هایما تا بهمن به 80 دستگاه می رسد
grade خسارات نجومی تصادفات رانندگی در ایران
grade نسل جدید سورنتو هیبریدی می‌ شود
grade تسلا مشتریان خودروهای پورشه را به خود جذب کرد
grade پیش فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت دهه فجر
grade ادغام پژو و فیات کرایسلر رسمی شد
grade رشد باورنکردنی فروش خودروهای پلاگین هیبرید در اروپا
grade پیشنهاد وزیر اقتصاد به دولت برای ترخیص 5100 خودرو دپو شده
grade چرا فرمول کاهش اختلاف قیمت خودرو موفق نشد؟
grade نسخه الکتریکی مرسدس بنز جی کلاس به زودی روانه بازار خواهد شد
grade ترخیص خودروهای وارداتی چه تاثیری بر بازار خواهد گذاشت؟
grade کمپین اینستاگرامی کرمان موتور با حضور پیکاپ جک T8
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - خرداد 99
grade آینه وسطی که همزمان سه تصویر نشان می‌ دهد
grade هیچ مجوزی برای خودرو آب‌سوز صادر نشده است
grade مصرف سوخت سوناتا هیبرید جدید چقدر است؟
grade امکان سوختگیری بنزین با قیمت آزاد با کارت سوخت شخصی
grade تولید محدود محصولات رنو در ایران آغاز شد
grade تست خودرو های دوگانه‌ سوز غیر کارخانه‌ ای
grade تصمیم مهم برای تعیین تکلیف 5100 خودروی دپو شده
grade تعطیلی برخی از مراکز شماره گذاری به دلیل پیشگیری از کرونا
grade رانندگی و پرواز را باهم تجربه کنید
grade مصوبه شورای عالی استاندارد درباره پراید و پژو 405
grade تخلف خودروسازی آذویکو محرز شد
grade راه‌اندازی خط تولید گیربکس اتوماتیک ایران خودرو در شهریورماه 99
grade آئودی آر اس کیو 8 RS Q8، تلفیقی از هنر و تکنولوژی
grade چرا موتورسیکلت‌های برقی جایگزین کاربراتوری نمی‌شود!؟
grade شاسی بلند جدید لکسوس به زودی معرفی خواهد شد
grade فراری قدرتمندترین برند جهان
grade وعده بی‌ سرانجام وزارت صنعت برای تکمیل خودروهای کف کارخانه و کاهش قیمت‌‌ ها
grade قهر نخستین خودروی الکتریکی لکسوس با آمریکا
grade پیش‌بینی استقبال بی‌نظیر از پورشه تایکان
grade هدیه کریسمس تسلا به صاحبان خودروهای برقی
grade 13 تکنولوژی جدید و جذاب صنعت خودرو
grade صعود بی‌ام‌و در آمریکا
grade پورشه ماکان اس 2019
grade بقای خودروهای الکتریکی در گرو حمایت دولت
grade نیسان V-motion 2.0 کانسپت؛ نسل بعدی نیسان آلتیما
grade کاهش یک ساعته زمان اجرای طرح ترافیک
grade صعودی شدن دوباره قیمت‌ها در بازار خودرو
grade 10 درصد خودروهای کشور فاقد بیمه هستند
grade آیا کوئنیگزگ به زودی رکورد بوگاتی را خواهد شکست؟
grade نرخ کرایه حمل و نقل عمومی سال آینده افزایش می یابد
grade احتمال مجهز شدن فورد ماستنگ Mach-E به پلتفرم فولکس واگن
grade قبل از اتمام عملیات سوخت‌گیری، کارت سوخت را خارج نکنید
grade برای هر خودرو چند بار کارت سوخت صادر می‌ شود؟
grade لزوم گسترش فروش قسطی خودرو
grade میتسوبیشی میراژ G4 مدل 2017
grade شرط توقف تولید خودروهای ناقص از بهمن‌ ماه
grade سبدی خالی‌ تر از گذشته
grade گشت و گذاری جذاب در منصوری
grade 6 عامل گرانی خودرو
grade دومين مرحله فروش فوری و اعتباری پرايد 131؛ چهارشنبه، سیزده آذر
grade جشن 50 سالگی پنج نسل سری XJ جگوار
grade جریمه 30 هزار تومانی نپرداختن عوارض آزاد راه حذف می‌شود
grade همکاری جیلی و دایملر
grade تولید سراتو بالاخره متوقف شد/ پژو 301 به تولید نرسید
grade شعار درمانی در صنعت خودرو
grade پلیس پیگیر اعتبار وکالتنامه‌های فروش خودرو
grade بازنشستگی زود هنگام پیکاپ مرسدس بنز کلاس X
grade با تصویب مجلس؛ واحد پول ایران تومان خواهد شد
grade برنامه بلند پروازانه لامبورگینی برای سال 2020
grade تعیین قیمت در حاشیه بازار، راه حذف دلالان خودرو
grade پیام مدیرعامل کرمان موتور به مناسبت شهادت سردار پر افتخار قاسم سلیمانی
grade 8 خودروی جدید به بازار می آید
grade توليد نخستين گيربكس شش سرعته دستی و اتوماتيک ايرانی
grade افت خرید صنعتی از آلمان؛ قدرت اقتصادی اول اروپا با فقر تولید روبروست
grade چالش جدید سر راه تامین قطعات خارجی خودرو
grade 87 سال خاطره با جلوپنجره افسانه ای بی‌ ام‌ و
grade بازگشت شورای رقابت به قیمت گذاری خودرو
grade مدیرعامل سايپا يدک: قيمت قطعات يدكی سايپا افزايش نخواهد يافت
grade فروش خودروهای پاک هیوندای نزولی شد
grade نیسان GT-R50 به صورت محدود به فروش خواهد رسید
grade جزئیات کامل از نحوه و شرایط ثبت نام خودرو در سال 99
grade تولید اولین بی ‌ام ‌و هیدروژنی
grade 120 لیتر بنزین برای هر کارت سوخت در ایام نوروز
grade افزایش حق بیمه خودرو در سال 99 چقدر خواهد بود؟
grade مدل جدید کیا برای رقابت با بنز و تسلا
grade احتمال اجرای طرح ترافیک در تهران پس از شب‌های قدر
grade مشخصات کیا سلتوس 2021
grade هزینه تعویض پلاک خودروهای سواری چقدر است؟
grade ممنوعیت دوباره درج قیمت خودرو
grade جزئیات رزروی شدن طرح ترافیک در پایتخت اعلام شد
grade کارخانه اختصاصی خودروهای برقی فولکس واگن در چین
grade خودرو صفر فقط باید 10 درصد بالای قیمت کارخانه فروخته شود
grade نقل وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی الزامی شد
grade ویروس کرونا باعث کاهش 92 درصدی فروش خودرو در چین شد
grade بی‌ برنامگی برای تخلیه تقاضای بازار خودرو
grade کرونا تولید چه خودروهایی را در جهان متوقف کرد؟
grade تعطیلی مراکز تعویض پلاک تا اطلاع ثانوی ادامه دارد
grade خودروسازان بزرگ 80 هزار نفر را اخراج می‌کنند!
grade فروش و عرضه خودرو معطل قیمت
grade آغاز تردد آزمایشی آزادراه تهران - شمال/ عوارض آزادراه زیر 50 هزار تومان است!
grade خودروی مسابقه ای برقی فولکس
grade واردات خودروهای سبک و سنگین آزاد شده است
grade جزئیات فروش فوق‌العاده ایران خودرو مشخص شد
grade آزادراه تهران ـ شمال از صبح هشتم اسفند باز است
grade رندرهای جدید از نسل جدید هیوندای توسان منتشر شد
grade طرح فروش خودرو جدید K132 شرکت ایران خودرو منتشر شد - تیر 99
grade فقط 16 روز تا پایان مهلت ترخیص خودروهای دپو شده
grade جریمه 86 میلیون دلاری فولکس واگن در استرالیا
grade فورد F-150 مدل 2021، نسل جدید پر فروش ترین پیکاپ تاریخ
grade 10 خودرو پر سرعت دنیا
grade تمرکز کیاموتورز بر خودروهای برقی
grade قیمت خودرو از زبان خودروسازان
grade تخفیف 5000 دلاری برای مشتریان فورد!
grade قرعه‌کشی، تقاضای خاموش را بیدار کرد
grade طرح تشویقی برای مشتریان بدهکار ایران خودرو
grade شرکت خودروسازی فولکس واگن دوباره متهم شد
grade مشخصات انواع تیپ‌های خودرو شاهین منتشر شد
grade مراکز تعویض پلاک آغاز به کار کردند
grade سری X خودروهای BMW هیدروژنی می‌شود؟
grade احتمال حذف قیمت خودرو از سایت‌ های آگهی
grade رکورد شکنی فراری در سال 2019
grade درخواست بنزین سفر به دولت و وزارت نفت داده شده است
grade رانا هیبرید؛ خودرویی برای سال جدید
grade دولت با ترخیص خودروهای دپو شده موافقت کرد
grade ابرخودرو SSC Tautara با قدرتی عجیب رونمایی شد
grade واردات خودرو در سال 99 منتفی شد
grade ردپای چینی‌ها در طراحی محصولات جدید خودروسازان
grade متهمان اصلی افزایش قیمت خودرو در بازار
grade 3 روش فروش خودرو مصوب شد
grade خداحافظی کیا با نام اپتیما
grade با پادشاه جدید سرعت جهان آشنا شوید، SSC تواتارا
grade تمامی خودروهای ایران‌خودرو و سایپا مشمول قیمت‌گذاری شد + فرمول
grade کرونا باعث قرنطینه شدن 150 نفر از کارکنان بی‌ ام‌ و شد
grade سهمیه بنزین نوروزی پس از شکست کرونا واریز می‌شود
grade راهکارهای مقابله با کرونا در جایگاه‌های عرضه سوخت
grade مردم نگران تعویض پلاک خودرو نباشند
grade لیست محصولات قابل عرضه ایران خودرو آب رفت!
grade قیمت خودرو‌های ایران خودرو امروز دوشنبه 10 شهریور 99 + جدول
grade کرونا نمایشگاه خودرو ژنو را لغو کرد
grade خودنمایی بوگاتی با خاص ترین خط تولید دنیا به قیمت 38.6 میلیون دلار
grade معاملات در بازار خودرو به پایین‌ ترین حد خود رسید
grade تب گرانی خودرو با تولید محصولات جدید فروکش می‌کند؟
grade انگلیس ممنوعیت فروش خودروهای غیرالکتریکی را جلو انداخت
grade 4 شرط جدید ایران خودرو در طرح جدید پیش فروش یکساله
grade لکسوس IS مدل 2021 معرفی شد
grade قیمت رسمی پژو 207 پانوراما مشخص شد
grade سرکش شدن مجدد قیمت خودرو در بازار
grade نمایشگاه خودرو پاریس هم قربانی ویروس کرونا شد
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اسفند 98
grade سیاست جدید ولوو: تولید خودروهای پاک به جای پرداخت جریمه تقلب آلایندگی
grade تولید خودروهای برقی جگووار متوقف شد!
grade خداحافظی با خودرو یورو 4 قطعی است
grade تعویض پلاک خودروها زوج و فرد می‌شود
grade رندرهایی از نسل جدید بی‌ام‌و E24 سری 6 منتشر شد
grade دستورالعمل قیمت‌گذاری 5 محصول جدید ایران خودرو ابلاغ شد
grade نحوه عملکرد دوربین‌های چراغ راهنما
grade گلایه مردم از شرط عدم پلاک فعال در خانواده
grade بهترین محصولات مرسدس بنز در دهه گذشته
grade شایعه اخذ مالیات از نقل و انتقال خودرو
grade بنزین تک نرخی نمی شود
grade شرایط تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade توقف تولید 405 از اواخر خرداد/ حذف ستادهای ترخیص خودرو در آینده نزدیک
grade جنرال موتورز هامر مدل 2022، بازگشت پادشاه با 1000 اسب بخار
grade کلاهبرداری دلالان در فروش خودروهای هیبریدی
grade مشخصات خودرو تمام برقی EK1 جدید ترین محصول کارمانیا
grade هیوندای ولستر و ولستر N مدل 2019
grade نیسان 370Zki خودروی اسکی باز
grade اعلام قیمت جدید کارخانه ای برخی از محصولات سایپا - تیر 99
grade اقدام اینستاگرامی مرسدس بنز و بی ام و علیه تبعیض نژادی
grade رنو مگان ای ویژن، چشم اندازی از محصولات برقی آینده رنو
grade تعویق دوباره استاندارد یورو 5 خودروهای داخلی
grade قیمت خودرو در بازار براساس چه ساز و کاری تعیین می‌شود؟
grade طرح تبدیل سمند EF7 دوگانه و 206 صندوقدار به 206 تیپ 5  
grade مهلت 3ماهه خریداران خودروی صفرکیلومتر برای فعال کردن گارانتی
grade مرکز تعویض پلاک قم تا اطلاع ثانوی تعطیل شد
grade خودروی ال90 ایرانی تولید می‌شود
grade تکلیف سهمیه بنزین 6 ماهه چه می شود؟
grade معرفی دو خودروی پرنده
grade رعایت معیارهای فنی برای تسهیل در رفت و آمد شهروندان
grade فایل افزایش قیمت خودرو باز شد
grade ولوو XC90 ضدگلوله
grade محدودیت مراجع نظارتی برای ورود به بازار خودرو
grade دلایل واریز 50 درصد از وجه خودرو در طرح فروش ویژه
grade جریمه پرتاب زباله از خودرو و شست‌وشوی در کنار معابر
grade دست‌و‌دلبازی در صدور مجوز پیش‌فروش
grade خودروی سال اروپا انتخاب شد/ پژو بار دیگر با یک محصول اقتصادی رکورد زد!
grade قیمت‌گذاری بازار خودرو، نهایی نشده است
grade کاربرد آلومینیوم به جای فولاد در فورد F-150
grade واکنش دولت به پیشنهاد واردات خودرو
grade مهلت اعلام خسارت خودرو به بیمه به 20 روز افزایش یافت
grade ثبت نام 1.5 میلیون نفر در پیش فروش ایران خودرو
grade بازار خودرو تهران تعطیل است
grade افت شدید معاملات خودرو
grade تبدیل طرح فروش فوری خودرو به نسبتا فوری!
grade نسل آینده توسان، هیوندای اینترادو کانسپت
grade برنامه فروش ایران‌خودرو براساس مصوب ستاد تنظیم بازار
grade سانگ یانگ به دنبال خریدار جدید
grade زمان واریز بنزین نوروزی هنوز مشخص نیست
grade طرح امداد فجر 98 در دستور کار امداد خودرو کرمان موتور قرار گرفت
grade همکاری مشترک خودروسازان با شرکت‌های سازنده ساعت
grade آغاز جریمه خودروهای بدون معاینه فنی از 16 اردیبهشت ماه
grade سوار کردن 3 مسافر در عقب تاکسی‌ها ممنوع شد
grade مهلت واریز وجه خودروهای پیش فروش ایران‌خودرو تمدید شد
grade شماره‌گذاری خودروها اینترنتی شد
grade ضد عفونی کردن پمپ بنزین‌ها آغاز شد
grade مقر اصلی نمایشگاه خودرو نیویورک به بیمارستان تبدیل خواهد شد
grade شرط جدید کمیته خودرو برای ثبت‌نام در فروش‌های فوق‌العاده
grade بهترین گیج های باد لاستیک در سال 2020
grade اختصاص سهمیه بنزین نوروزی هنوز قطعی نشده است
grade آغاز فصلی جدید برای قیمت‌گذاری خودرو
grade کدام خودروها از گمرک ترخیص می‌شوند؟
grade ارايه غيرحضوری خدمات فروش ايران خودرو به مشتريان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا
grade جریمه ورود به منطقه طرح ترافیک 5 برابر می‌شود
grade ساعت بوگاتی با قیمتی عجیب معرفی شد!
grade شیوه تعیین قیمت متعارف خودرو اعلام شد
grade توقیف خودروهای بالای 1 میلیون تومان جریمه
grade اعلام قیمت‌های جدید شورای رقابت برای خودروهای داخلی
grade راه‌اندازی خط تولید بدنه محصولات X200
grade فروشنده در بازار خودرو زیاد شد
grade تاثیر واردات خودرو بر بازار
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو دنا به پارس TU5
grade تست سواری موتورسیکلت هوندا CBR1000RR مدل 2017 در کشور پرتغال
grade اختلاف سازمان حمایت و شورای رقابت بر سر قیمت خودرو
grade سه سناریو برای کاهش التهاب بازار
grade اعتبار سهمیه‌های طرح ترافیک به دلیل شیوع کرونا تمدید شد
grade کوچولوی زیبا و چابک؛ کیا ریو 2017
grade کرونا یقه هیوندای را هم گرفت
grade بیمه نامه شخص ثالث از امروز بدون حضور مالک خودرو صادر می‌شود
grade بررسی VIN خودروهای وارداتی برای ترخیص الزامی است
grade کاهش 41 درصدی مراجعه به مراکز شماره‌گذاری
grade محصولات ایران خودرو 10 درصد و سایپا 23 درصد گران شد
grade اروپا از میزبانی تویوتا سوپرا محروم شد
grade نسخه کاغذی بیمه ‌نامه شخص ثالث حذف شد
grade نفس قطعه سازان به شماره افتاد
grade مراجعه حضوری به سازمان فروش سایپا فعلا ممنوع
grade بی وای دی هان EV آماده رقابت با تسلا
grade پلستار پرسپت، کانسپتی از آینده محصولات برقی ولوو
grade تعیین مرجعی برای قیمت خودرو در سایت‌ها
grade پژو 207 پانوراما با یک موتور جدید به بازار می‌آید
grade مرسدس بنز S کلاس مدل 2021، تعریف نوین لوکس بودن
grade قرعه کشی محصولات سایپا روز یکشنبه انجام خواهد شد
grade تداوم عملکرد درخشان بی‌ام‌و در سال 2020
grade احتمال ریزش قیمت کدام خودروها وجود دارد؟
grade بازگشایی کارخانه‌های مرسدس بنز در بحبوحه کرونا!
grade نوآوری دنیای دوچرخه های الکتریکی
grade خودرو الکتریکی کیا سال 2021 از راه می‌رسد
grade زمان واریز سهمیه بنزین مرداد 99 اعلام شد
grade واکسهال وی.ایکس.آر 8، ترکیبی از سه مدل شورولت
grade مورگان آئرو 8، لوکس بودن به سبک انگلیسی ها
grade خودرو در مسیر کاهش قیمت قرار گرفت
grade کرونا تولید ایران خودرو را متوقف کرد
grade برندگان قرعه‌کشی خودرو، فروشنده شدند
grade فعلا قیمت‌های اعلام شده در بازار خودرو بی‌اعتبار است
grade زمان دقیق خداحافظی با پراید مشخص شد
grade افق نه چندان روشن خودروسازی کشور در سال 99
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 20 شهریور 99
grade دستورالعمل قیمت گذاری خودرو بازنگری می‌شود
grade سرنوشت خودروهای حذفی در فروردین
grade امشب سهمیه بنزین خودرو‌ها واریز می‌شود + جزئیات
grade فروش تویوتا 41 درصد کم شد!
grade خودروهای وارداتی در سال 99 ارزان نخواهند شد
grade خودروهای رنو پلاک نمی‌شوند
grade فولکس‌ واگن به مشتریان آلمانی 830 میلیون یورو خسارت می‌دهد
grade سهمیه سوخت وانت بارها کاهش یافت
grade ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو آغاز شد
grade اعلام پیش فروش خودروی K132 بزودی/ تحویل از بهمن 99
grade آغاز مرحله دوم طرح فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه پنج محصول پر متقاضی از امروز
grade گرانی خودرو در بازار، بهانه خودروسازان برای افزایش قیمت
grade بهانه تراشی خودروسازان برای عدم ارتقای استاندارد خودروها
grade هیچ خودروی جدیدی ثبت سفارش نمی‌شود
grade چه خودروهایی فقط تا مردادماه سهمیه بنزین دریافت می‌کنند؟
grade تاریخ عرضه تسلا رودستر تاخیر خورد
grade فروش فوری خودروسازان در سال 99 آغاز می‌شود
grade اقدام عجیب ولوو در محدود کردن سرعت محصولات جدید خود
grade لوگوی جدید نیسان رونمایی شد
grade مرسدس بنز AMG جی تی Black Series مدل 2021، هیولای جدید بنز وارد می شود
grade نگهداری خودروی صفر ممنوع
grade جزئیات رزرو صندلی اتوبوس دربستی در تهران + جدول قیمت‌
grade منتظر سهمیه بنزین تابستان باشیم؟
grade خودروسازی کشور تا 20 فروردین تعطیل خواهد بود
grade محدودیت پرداخت وجه برندگان قرعه کشی خودرو
grade کرونا نمایشگاه خودرو دیترویت 2020 را نیز لغو کرد
grade احتمال افزایش سطح ذخیره بنزین در کارت های سوخت
grade فراری F42، کانسپتی جذاب برای نسخه مدرن فراری F40
grade پارکینگ‌ها از پذیرش خودرو بدون پلاک محروم شدند
grade چگونگی محاسبه حق بیمه و بیمه شخص ثالث
grade تداوم تولید خودروهای ناقص
grade سقف ذخیره سهمیه بنزین در کارت‌های سوخت افزایش یافت
grade لغو قیمت‌گذاری برای بازار
grade تعلل دو ماهه برای صدور کارت سوخت توجیهی ندارد
grade شرایط تبدیل محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - اردیبهشت 99
grade شارژ قیمت خودرو از چهار منبع
grade تولید پراید 111 به پایان رسید
grade معروفترین کلکسیونرهای خودرو در دنیا
grade شماره گذاری آزمایشی خودروها ازطریق اینترنت از هفته آتی
grade ثبت‌نام واردات کامیون‌های دست دوم از 3 خرداد آغاز می‌شود
grade سازمان بازرسی، افزایش قیمت خودروها را مشروط کرد
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خانواده رنو شرکت سایپا به کوییک R
grade برخلاف وعده شورای رقابت قیمت رسمی خودروها اعلام نشد
grade فرمانروای سرکوب قیمت خودرو کیست؟
grade خودروسازان کشور سال جدید را با افت تولید شروع کردند
grade جدیدترین گزارش کیفیت خودروهای داخلی/ تولید خودروهای پرتیراژ با سطح کیفی 3 ستاره
grade پیشنهاد عرضه خودرو در بورس کالا
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا + جدول
grade وزیر صمت برکنار شد
grade هوندا کارخانه خود در ووهان چین را بازگشایی کرد
grade ضرر 145 میلیون دلاری استون مارتین از ویروس کرونا
grade هشدار جدی برای بازگشت خودروهای ناقص
grade زمان برگزاری مسابقات فرمول یک به وقت تهران + جزئیات پیست سیلوراستون 2020
grade فردا، قیمت جدید خودروهای داخلی به خودروسازان ابلاغ می‌شود
grade سهمیه بنزین نوروز به تابستان می‌رسد؟
grade طرح جدید مجلس برای ساماندهی بازار خودرو
grade تیوولی‌های 553 میلیونی
grade امسال هیچ خودرویی شماره‌گذاری نشده است
grade شاسی بلند الکتریکی Maple 30x، محصول برقی چینی
grade انحرافات دومینوی فروش خودرو
grade شوک نرخ مصوب به بازار خودرو
grade ظرفیت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق ‌العاده
grade سقف پرداخت خسارت بدون کروکی در تصادفات مشخص شد
grade امکانات و مشخصات فنی جک T8 کرمان موتور مشخص شد
grade کرونا برگزاری نمایشگاه خودرو نیویورک 2020 را تا تابستان به تعویق انداخت
grade باید در زمینه ضوابط واردات خودرو تجدید نظر کنیم
grade سیتروئن که بود؟
grade آغاز تولید ایران خودرو پس از تعطیلات بهاره
grade موج جدید افزایش قیمت خودرو آغاز شد
grade مصوبه‌ای جدید برای پلاک کردن خودرو
grade طرح تبدیل تعهدات معوق خودرو اچ سی کراس - مرداد 99
grade شروط پیش فروش خودرو؛ بی ماشینی شرط ثبت نام ماشین
grade ورود قطب سوم خودروسازی؟
grade کاهش ماهانه 20 درصدی از سهمیه بنزین وانت‌بار‌ها
grade شرایط جدید فروش 9 محصول سایپا اعلام شد
grade فروش خودروهای هیبریدی تویوتا از 15 میلیون دستگاه گذشت
grade محرومیت 3 ساله در ثبت نام خودرو با درج اطلاعات غلط
grade هشدار ناجا به خریداران خودرو با پلاک گذر موقت
grade ساعت بوگاتی شیرون سوپر اسپرت با قیمتی عجیب رونمایی شد
grade قیمت گذاری دنا پلاس توربو اتوماتیک در آستانه تصویب
grade پارس خودرو محصول جدید کوییک آر پلاس را رونمایی کرد
grade قیمت‌گذاری جدید خودرو بی‌نتیجه ماند
grade انجمن خودروسازان خواستار اعلام قیمت‌های جدید خودرو شد
grade مازراتی MC20 مدل 2021، قدرتمندترین خودرو شش سیلندر دنیا
grade 180 جایگاه در تهران بنزین سوپر دارند
grade آغاز فعالیت مراکز شماره‌گذاری خودرو به صورت زوج و فرد
grade هشدارهای پلیس به متقاضیان خرید محصولات ایران‌خودرو و سایپا
grade تمدید ثبت سفارش‌ خودروهای دپویی
grade جشن تولد پنجاه سالگی رنجروور با مدلی خاص
grade شیوه جدید سهمیه‌بندی بنزین اجرایی خواهد شد؟
grade فروش تویوتا راو4 از 10 میلیون دستگاه گذشت
grade بوگاتی دیوو به زودی به دست مشتریان خود می رسد
grade لزوم عدم تحویل خودرو بدون پلاک انتظامی به مشتری
grade تسلا مدل اس و پورشه تایکان در میان پر شتاب ترین خودروهای دنیا
grade درج قیمت خودرو در آگهی‌های اینترنتی ممنوع شد
grade معاملات خودرو تقریبا به صفر رسید
grade بهترین چراغ قوه های مخصوص خودرو
grade سیاست‌گذاری نادرست درباره قیمت خودرو
grade اجرای استاندارد یورو5 در انتظار تصمیم هیات دولت
grade سهم خودرو از تورم، سهم تورم از خودرو
grade برنامه بلند پروازانه اینفینیتی با مدیر ایرانی خود
grade خبری از نسل دوم کیا استینگر نخواهد بود
grade حادثه اتمی فوکوشیما و نمایشگاه متروکه خودروهای کلاسیک ارزشمند!
grade شورای رقابت هیچ قیمت جدیدی برای خودرو منتشر نکرده است
grade مقایسه شورولت کامارو اس‌ اس مدل 1971 با مدل 2014
grade خودروهای بالای 2500 سی‌سی متروکه شد
grade ایران خودرو: تولید پژو 405 تابستان متوقف می شود
grade استلانتیس، نام جدیدترین ابرخودروساز جهان
grade قیمت جدید تمامی لاستیک های خودرو سواری ساخت کره
grade تولید بی ام و i8 برای همیشه متوقف شد
grade اجرای طرح ترافیک پس از عید سعید فطر
grade احتمال لغو ممنوعیت ورود خودروهای بالای 2500 سی‌سی برای سرمایه‌گذاران
grade جانشین پراید از آلمان می‌آید؟ | نسل جدید مرسدس بنز اس کلاس هیبرید 2021
grade طرح های ترافیکی تهران تا اطلاع ثانوی اجرا نمی شود
grade پیش فروش تابستانه ایران خودرو به زودی آغاز می‌شود
grade کاهش شدید تقاضا برای خودرو در بازار/ فرمول 10درصد بالاتر از قیمت مصوب هنوز انجام نمی‌شود
grade هشدار سایپا به فروشندگان و خریداران حواله خودرو
grade طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا از فردا آغاز می‌شود
grade رئیس شورای رقابت: فعلا خودرو نخرید
grade تولید اتوبوس برقی در دستور کار ایران خودرو قرار گرفت
grade کلید دیجیتال اپل برای اتومبیل‌ها معرفی شد
grade فولکس واگن مالک تام آئودی می‌شود؟
grade یک جفت لاستیک بنز به قیمت پراید کار کرده
grade نسل جدید هوندا سیویک سال آینده معرفی خواهد شد
grade چراغ سبز خودروسازی کشور به صنایع نظامی
grade مهلت ترخیص خودروهای دپو شده تمام شد
grade کشف دو پارکینگ بزرگ خودرو با ارزش 6 تریلیون ریالی در تهران!
grade کاهش 66 درصدی فروش بنزین در جایگاه‌های سوخت
grade کاهش 13 درصدی تولید خودرو در سال 98
grade کشف 5 هزار خودروی بدون پلاک در کشور
grade جابجایی دفتر و نمایشگاه مرکزی خودروسازی کارمانیا
grade افت 42 درصدی فروش کیاموتورز
grade بازنگری فرمول دستورالعمل قیمت گذاری خودرو تکذیب شد
grade توجه دوباره به فرمول‌نویسی شورای رقابت
grade پژو 207 پانوراما قیمت خورد
grade جلسات پلیس با وزارت صمت درباره بازار خودرو
grade افزایش 5 تا 70 میلیونی قیمت محصولات یک خودروساز نسبت به بازار
grade دپوی خودروها به پایان می رسد؟
grade قیمت‌گذاری خودرو به شورای رقابت واگذار شد
grade آینده گروه‌های خودرویی در بورس چه می‌شود؟
grade رایزنی برای تمدید مهلت خودروهای دپویی
grade واردات خودروهای سواری برقی از ارائه گواهی اسقاط معاف شد
grade طرح تبدیل حواله محصولات ایران خودرو به سایر محصولات - شهریور 99
grade دستگیری در انتظار فروشندگان امتیاز خودروهای قرعه کشی شده
grade دعوت به همکاری معاونت آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حمل و نقل و ترافیک از سمن ها
grade همه لاستیک‌ها باید در سامانه جامع تجارت عرضه شود
grade عرضه 43 هزار خودرو به بازار طی هفته‌های آینده
grade قیمت جدید انواع لاستیک خارجی در بازار 29 شهریور 99
grade محصول جدید لامبورگینی به زودی معرفی می شود
grade فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه رانا پلاس و سورن پلاس
grade ممنوعیت درج قیمت خودرو، هیچ دردی از بازار دوا نکرد
grade لغو طرح ترافیک، 56 درصد مسافران تاکسی را کاهش داد
grade پاجرو در آستانه پیوستن به تاریخ
grade پروژه مشترک بنز و بی ام و ناتمام ماند
grade بحران شدید اقتصادی بی ام و به خاطر کرونا
grade ابعاد تازه از خودروهای دپو شده/ حذف محدودیت زمانی برای ترخیص 2471 دستگاه
grade مهلت ترخیص خودرو‌های دپو شده در گمرک 3 ماه تمدید شد
grade کادیلاک لایریک مدل 2023، محصول الکتریکی کادیلاک از آینده
grade قیمت خودرو‌های سایپا امروز دوشنبه 31 شهریور 99 + جدول
grade تعدیل نیرو 1000 نفری بنتلی به خاطر ویروس کرونا
grade فروش امتیاز خودرو غیرقانونی است
grade قیمت دنا پلاس چقدر تمام می‌شود؟
grade سهمیه بنزین تیرماه، امشب واریز می‌شود
grade تصمیمات لاستیکی ستاد تنظیم بازار
grade قیمت خودرو در بازار همچنان صعودی! / محصولات ثبت نامی چه زمانی تحویل داده می‌شوند؟
grade روش ناجا در نقل و انتقال سند خودرو قانونی نیست ؟
grade خبر بد برای دوست داران فورد برانکو !
grade سه نوع گیربکس جدید تولید آزمایشی می‌شوند
grade توزیع سیستمی تایر خودرو‌های سواری از امروز
grade رشد قیمت خودرو از کانال قطعات
grade مسوولیت فروش حواله خودروهای در رهن ایران خودرو، برعهده مالک است
grade تسلا مدل S اولین خودرو الکتریکی با رنج مسافتی بیش از 644 کیلومتر
grade تازه‌ترین قیمت انواع خودرو/ پژو 206 ارزان شد
grade طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا - مهر 99
grade بوگاتی شیرون رودستر در راه است
grade خودروهای عتیقه در ایتالیا
grade ارائه خدمات سوخت به خودروهای وارداتی پولی می‌شود
grade اگر کارت سوخت مفقود شد به کجا مراجعه کنیم؟
grade خودروی سوپراسپرت Dallara Stradale مدل 2019
grade راه‌اندازی اولین تاکسی بدون راننده در روسیه تا 4 سال آینده
grade اسامی برندگان رزرو فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد
grade خبری از نمایشگاه ژنو در سال آینده هم نخواهد بود
grade مراحل ساخت یک پیست مسابقه اتومبیلرانی
grade فروش خودروهای فاقد استاندارد یورو 5 ممنوع است
grade خداحافظی با پراید؛ آخرین خودرو از خط تولید گذشت
grade قرعه‌کشی خودرو هیچ دردی از بازار خودرو دوا نکرد
grade ایران خودرو مجوز افزایش قیمت گرفت
grade شگفت زدگی تویوتا از آمار پیش فروش تویوتا ونزا
grade لوسید ایر مدل 2021، خداحافظی تسلا با تاج پادشاهی خودروهای برقی
grade استقبال بینظیر طرفداران از فورد برانکو 2021
grade احتمال توقف تولید برخی خودروها
grade خودرو به بورسی‌ها ملحق می‌شود؟
grade موج جدید گرانی خودرو در بازار
grade هفتادمین سالگرد فرمول یک
grade پژو 206 صندوق دار رکوددار گرانی شد/ پراید 100 میلیون را رد کرد
grade پیشنهادات 11 گانه برای واردات خودرو
grade بزرگترین صادرکنندگان خودرو کدام کشورها هستند؟
grade بی‌اثری رشد عرضه بر تقاضا
grade طرح تبدیل حواله خودرو وانت آریسان به سایر محصولات
grade اشکودا Mountiaq؛ محصول پروژه Azubi دانش آموزان مدرسه فنی و حرفه ای اشکودا
grade رقم پیش ‌فروش خودرو در نیمه دوم سال تعیین شد
grade رولز رویس گوست مدل 2021، سدان ابرلوکس جدید انگلیسی
grade خودرو رانا پلاس از مهرماه امسال به بازار می‌آید
grade موافقت با افزایش مجدد قیمت تایر/ تولیدکنندگان تایر از حضور خصولتی‌ها نگرانند
grade خودرو در دوراهی آزادسازی و واقعی‌سازی
grade طرح تبدیل حواله‌های دنا پلاس اتوماتیک توربو به سایر محصولات
grade قیمت قطعی خودرو رانا پلاس مشخص شد - مهر 99
grade بزرگ ترین تولیدکنندگان تایر خودرو کدام اند؟
grade 16 هزار نفر از برندگان محصولات ایران ‌خودرو مشخص شدند
grade طرح ترافیک از اول شهریور اجرا می‌شود
grade سردرگمی قطعه‌سازان از ناهماهنگی تعطیلات تابستانی خودروسازان
grade پژو 508 PSE مدل 2021، قدرتمندترین خودرو جاده ای تاریخ پژو
grade نمایش توانایی ماشین‌های الکتریکی فورد با ساخت یک مدل 1400 اسب بخاری
grade نوبت ‌دهی اینترنتی تعویض پلاک در سراسر کشور از اوایل پاییز
grade گیربکس شش سرعته جدید ایران خودرو در کدام خودروها استفاده می‌شود؟
grade هشدار رئیس شورای رقابت به خودروسازان
grade تشکیل کمیته مشترک قطعه‌سازی
grade جزئیات شیوه جدید فروش خودرو
grade نخستین بوگاتی دیوو از خط تولید خارج شد
grade آشنایی با برترین موتورسازان جهان
grade طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو - 22 مهر 99
grade مجوز خارج از نوبت برای خودروهای یورو 4
grade جیپ گرند واگونیر مدل 2020 کانسپت، بازگشتی رویایی پس از 30 سال
grade رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور:اتخاذ راهكار موقت برای خودروهای فاقد استانداردهای تکمیلی و زيست محيطی
grade هیوندای توسان مدل 2022، شاسی بلند جدید و مدرن هیوندای
grade آخرین مهلت ترخیص خودروهای دپویی
grade همکاری ایران خودرو و مپنا برای تولید خودروی برقی
grade راه‌اندازی پویش سفر عشق از عاشورا تا اربعین
grade سمند، رانا و دنا به سقف پانوراما مجهز خواهند شد
grade کاهش 30 درصدی فروش جهانی خودروهای فولکس واگن
grade تولید انبوه موتور XU پلاس تا پایان امسال
grade مالیات‌ستانی از محتکران خودرو
grade گزارشی از خرید و فروش خودروهای وارداتی در بازار تهران
grade تولید زیرزمینی پراید / تولید پراید متوقف نشد
grade هفتمین قرعه‌کشی عرضه محصولات سایپا انجام شد
grade تولید لامبورگینی اوروس از 10 هزار دستگاه گذشت
grade پرونده خودروهای ترخیص نشده بسته نشده است
grade محصولات مدیران‌خودرو 63 تا 170 میلیون تومان گران شد
grade نسل جدید کیا اسپورتیج سال آینده از راه می رسد
grade قیمت خودروها کمی شیب نزولی گرفت
grade مقایسه بی ام و 2002tii مدل 1972 و بی ام و M235i مدل 2014
grade بازار داغ دلالی
grade رشد 74 درصدی فروش ایران خودرو
grade نیسان ماکسیما مدل 2021، بزرگداشت 40 سالگی این محبوب بازار ایران
grade مشخصات فنی سورن پلاس، محصول جدید ایران خودرو
grade برتری‌ها و ضعف‌های هیوندای سوناتا هیبریدی
grade پرداخت غرامت 2/2 میلیاردی دایملر
grade فروش خودرو به صورت قرعه‌کشی، جولانگاهی برای دلالان
grade معرفی مدل‌های مختلف تویوتا پریوس
grade وزیر صمت مشخص شد
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو هایما S5 به سایر محصولات/ مهر 99
grade اوپل کورسا 2020
grade مقصر افزایش تعداد خودروهای ناقص کیست؟
grade مدرس خیابانی وزیر صنعت و معدن نشد
grade ماشین‌های کنترلی هم قیمت ماشین های واقعی!
grade 31 هزار و 450 برنده ایران خودرو مشخص شدند
grade سهام هیوندای موتور با اعلام برنامه ساخت خودروی برقی 10 درصد افزایش یافت
grade کرونا تحویل فراری SF90 استراداله را به تعویق انداخت
grade دبیر انجمن واردکنندگان خودرو: بعید است مهلت مصوبه ترخیص خودروها تمدید شود
grade تولید 6 ماهه ایران خودرو اعلام شد
grade شرط نداشتن پلاک فعال در ثبت‌نام فروش فوق‌العاده برداشته شد
grade جزئیات طرح مجلسی ها برای آزادسازی قیمت بنزین
grade قیمت جدید برخی از خودروها در بازار تهران
grade نوبت دهی همه مراکز تعویض پلاک تهران از امروز
grade تولید 405 هزار خودرو سواری در نیمه نخست سال جاری
grade اظهار و ترخیص خودروهای دپو شده ممنوع شد/کار به متروکه کشید
grade فولکس واگن آی دی 4 مدل 2021، شاسی بلند الکتریکی فولکس واگن
grade قرعه‌کشی ایران خودرو انجام شد
grade اعلام طرح فروش فوق‌العاده محصولات سایپا ویژه مهرماه 99
grade آخرین گزارش ارزیابی کیفی خودروهای کشور: تولید 5 خودرو سواری با چهار ستاره
grade روش قرعه‌کشی خودرو جوابگو نیست
grade ترخیص 300 هزار حلقه لاستیک با ارز دولتی
grade تنها نمایشگاه خودروی امسال در پکن
grade دنا پلاس و نمایندگان ما/ نخست وزیر هلند دوچرخه سوار می‌شود، چون آنجا منطقه صعب العبور ندارد!
grade پورشه 911 توربو اس کوپه و کابریولت مدل 2021
grade ورود خودرو به بورس منتفی شد
grade نوبت‌دهی اینترنتی شماره‌گذاری خودرو در 15 استان دیگر
grade آغاز پروژه تولید نخستین خودرو شاسی‌بلند آفرودی در گروه سایپا/ SUV جدید سایپا به زودی رونمایی و سال آینده وارد بازار می‌شود
grade افزایش درآمد خودروسازان از کاهش فروش!
grade افزایش گرایش خانواده‌های ایرانی به بازارهای واسطه‌ای و دلالی
grade تمام خودروهای رامک خودرو ترخیص شد/ گمرک هیچ مسئولیتی ندارد
grade زیرمجموعه سایپا برنامه افزایش سرمایه از محلی جذاب داد
grade خودروی مسابقه ای کیا اپتیما جی.تی.اس
grade مذاکرات ایران و روسیه در بخش خودرو پیشرفت محسوسی نداشت
grade اولین دستور خودرویی وزیر صمت
grade مزایا و معایب قیمت‌گذاری فصلی خودرو
grade فعلا از بازار، خودرو نخرید
grade فقط 8 روز برای تعیین تکلیف هزاران خودروی دپو شده
grade آیا ریماک صاحب جدید بوگاتی خواهد شد؟
grade وعده مجلس برای فروکش کردن قیمت خودرو
grade عجیب ترین قوانین خودرویی دنیا
grade خودروهای بالای 1 میلیارد تومان مشمول مالیات می‌شوند
grade معرفی نمایندگی زیرووات، آاگ و کنوود
grade فروش ماهانه خودرو با قیمت فصلی
grade دو سناریو برای تغییر توزیع یارانه بنزین
grade قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده سایپا فردا انجام می‌شود
grade فروش فوق‌العاده خودروسازان معطل مجوز افزایش قیمت
grade بی ام و جریمه شد
grade قیمت رپورتاژ آگهی درمقایسه با سایر روش های سئو سایت و تبلیغات آنلاین
grade نرخ معاینه فنی خودروها حداقل 40 درصد گران می‌شود
grade پرداخت یکسان خسارت بیمه به خودرو میلیاردی و 220 میلیونی
grade نحوه عرضه خودرو در بورس توسط مجلس مشخص شد
grade خداحافظی تویوتا با لندکروز
grade قیمت‌های عجیب در بازار خودرو/ پراید 135 میلیون تومان شده است؟
grade رویکرد متفاوت مجلس و شورای رقابت در قبال قیمت خودرو
grade نهاد قیمت گذاری خودرو تغییر نخواهد کرد
grade سهم شورای رقابت در نابسامانی‌های بازار خودرو چقدر است؟
grade طرح جدید مجلس؛ آزادسازی مشروط واردات خودرو
grade خودروسازان ملزم به عرضه محصولات در بورس می‌شوند
grade موتور سه استوانه جایگزین موتورهای ایران خودرو می‌شود
grade تولید خودرو برقی ملی تا 18 ماه آینده
grade جایگزین پراید چقدر قیمت خورد؟
grade تحقیق و تفحص از خودروسازان در مجلس یازدهم کلید خورد
grade بازگشت پژو به مسابقات اتومبیلرانی لمانز با ابرخودرویی جدید
grade آیا قیمت‌گذاری خودرو آزاد می‌شود؟
grade اختتامیه ارزیابی خدمات پس از فروش صنعت خودرو برگزار شد
grade تاکید مقیمی بر سرعت فرآیند تجدید ارزیابی دارایی‌های نماد خمهر
grade حریری: 700 پورشه مگر نخودلوبیاست که واردکننده اش معلوم نباشد؟ وزیر و وکیلش هم معلومند
grade نسخه گازسوز فولکس واگن گلف 2020 معرفی شد‌
grade ترخیص خودروهای توقیفی از طریق پلیس +10
grade برنامه بلندپروازانه تسلا برای پیکاپ سایبرتراک
grade جولان قیمت های نجومی در بازار خودرو
grade شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا - آبان 99
grade صدرنشینی تویوتا در نظرسنجی ژاپنی
grade شورای رقابت بازار خودرو را به هم ریخت؟
grade چرا شرط پیش پرداخت مبلغ خودرو دوباره حذف شد؟
grade راهکارهای پیشنهادی ساماندهی بازار خودرو
grade انعکاس تورم انتظاری در پیش فروش خودرو
grade آغاز تولید انبوه گیربکس 6 سرعته با طراحی داخلی ایران خودرو
grade حرکت همه جانبه ولوو به سمت الکتریکی شدن
grade خودروسازان داخلی مجوز افزایش قیمت گرفتند
grade شکایت تسلا از دولت ترامپ به علت تعرفه‌های بالا بر واردات قطعات از چین
grade تصمیم نهایی برای صنعت و بازار خودرو
grade پیشنهاد واردات خودروی کارکرده به کشور
grade ثبت 4100 شکایت خودرویی در تهران
grade آخرین وضعیت عرضه خودرو در بورس
grade پر فروش ترین خودروهای الکتریکی کدامند؟
grade الزامات همکاری 25 ساله ایران با چین در صنعت خودرو
grade شماره گذاری خودروهای رنو بلامانع اعلام شد
grade طرح تبدیل حواله‌های خودرو هایما S7 به سایر محصولات مهر 99
grade حضور شورای رقابت در کنار لغو نظام قیمت‌گذاری
grade اما و اگرهای طرح عرضه خودرو در بورس
grade ادامه رکوردهای فروش تسلا
grade همزمان با روز جهانی بدون خودرو صورت ميگيرد؛ برپايی همايش دوچرخه سوارى با همراهى شهردار تهران
grade جولان قطعات بی کیفیت در بازار
grade سرنوشت خودرو در نیم‌سال دوم
grade رنوهایی که در پیچ پلاک ‌گذاری مانده اند
grade جزئیات طرح آزادسازی قیمت خودرو
grade زمان ورود تسلا به بازار هند مشخص شد
grade پراید 130 میلیون تومانی در سایه سکوت نهادهای نظارتی
grade سازمان حمایت به جای شورای رقابت در طرح خودرویی مجلس
grade قیمت‌های جدید خودرو به زودی اعلام می‌شود
grade لزوم تغییر فرمول قیمت‌گذاری خودرو
grade آغاز حذف یارانه پنهان خودرو
grade تاثیر قیمت خودرو روی افزایش هزینه خانوار
grade فروش پورشه تایکان از 10 هزار دستگاه گذشت
grade تولید خودرو هایما در ایران خودرو رسما متوقف شد
grade بازار خودرو از دلار و سکه پیشی گرفت
grade کاهش 60 درصدی فروش بنزین سوپر در جایگاه‌ها
grade فروش‌ فوق‌العاده خودروسازان با قیمت‌های قبلی به اتمام رسید
grade آئودی به زودی صاحب بنتلی خواهد شد